Жарақатсыз өмір
04 Мамыр 2016
2016 жылдың 15 сәуірінде «Жарақатсыз өмір» дөңгелек үстелінің отырысы болып өтті.
«Жарақаттанушылық. Алғашқы дәрігерге дейінгі көмек» тақырыбында дөңгелек үстел отырысы
04 Мамыр 2016
Отырыс «Самұрық» Студенттік Республикасының студенттердің мүддесі мен құқықтарын қорғау жөніндегі министрінің кіріспе сөзінен басталды. Одан әрі Фарухходжа Хайдарходжаевтың жарақаттанушылық кезінде алғашқы дәрігерлік көмек туралы бейнежазбасы көрсетіліп, дәріс оқылды. Онда жол-көлік оқиғалары кезінде жарақаттанудың себептері
Иммунологияжәне аллергология кафедрасының студенттік ғылыми үйірмесінің ашық отырысы
04 Мамыр 2016
ҚММУ стоматологиялық клиникасының базасында 2016 жылдың 22 сәуірі күні студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстары шеңберінде иммунология және аллергология кафедрасының ғылыми үйірмесінің кеңейтілген ашық отырысы өтті.
ҚММУ магистранттары Лунд Университетінде (Швеция) тағылымдамадан өтті.
03 Мамыр 2016
13 сәуір 22 сәуір аралығында Лунд қаласы Лунд университетінің базасында 1 және 2 оқу жылындағы 15 магистрант тағылымдамадан өтті. Лунд Университеті кеңейтілген ғылыми зерттеулер жүргізетін университеттерді біріктіретін Университас 21 бүкіл әлемдік жүйесіне кіреді.
Шет тілдер кафедрасының «Жоғары оқу орындарында кәсіби-бағдарланған тілді оқыту ерекшеліктері» мастер-класын өткізуі
03 Мамыр 2016
Шет тілдер кафедрасы өзінің тарихында алғаш рет «Жоғары оқу орындарында кәсіби-бағдарланған тілді оқыту ерекшеліктері» мастер-класын ұйымдастырып, өткізді, сол себепті, 18-22 сәуір шет тілдер кафедрасы үшін ғана емес, мастер-кластың 28 тыңдаушысы үшін де атаулы апта, олар кәсіби қызметтері үшін маңызды тақырыптармен танысты :
ХХІ ғасыр білімдары.
29 Сәуір 2016
9 сәуірде Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім Қазақстан студенттерінің Альянсымен бірге ҚММУ-де студенттер үшін «ХХІ ғасыр білімдары» зияткерлік викторинасын өткізді.
Алматыдағы қос жеңіс
29 Сәуір 2016
15-18 сәуірде С.Д. Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған ҚР медициналық ЖОО-ның дәстүрлі Республикалық пікірталас жарысын өткізді.
Біз болмасақ, кім
29 Сәуір 2016
Төрт жыл бұрын біздің университетте Кеңес ардагерлерінің ректор, профессор Р.С. Досмағамбетовамен бірлескен отырысында онкология кафедрасының доценті М.Б.Тургунов университет ардагерлерінің студенттермен кездесуін өткізуге ұсыныс жасаған, бұл кездесулер қазіргі уақытқа дейін кесте бойынша барлық жатақханаларда өткізіледі.
Көрнекті ғалымпрофессор Виталий Николаевич Крюковты еске алуға арналған«Сараптау тәжірибесі мен сот медицинасының өзекті сұрақтары – 2016» ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ТӘЖІРИБЕЛІК КОНФЕРЕНЦИЯ
29 Сәуір 2016
2016 жылдың 13-14 сәуірінде Мәскеу қаласында көрнекті ғалымпрофессор Виталий Николаевич Крюковты еске алуға арналған «Сараптау тәжірибесі мен сот медицинасының өзекті сұрақтары – 2016» атты Халықаралық ғылыми-тәжірбиелік конференция өтті.
Біздің интерндердің акад. И.П. Павлов атындағы РязММУ-дегі тәжірибесі
29 Сәуір 2016
11.03.2016-08.04.2016 ж. ж. аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің 6-курс интерндері Қали Ақнұр, Абылканов Чингис, Аукенов Даурен, Джунусова Камила, Лоскутова Юлия, Ибрагимжанов Тулкинжан және Темирова Айзада сыртқы академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру шеңберінде Рязань қаласындағы акад. И.П. Павлов атындағы мемлекеттік медицина университетінде гематология циклін өтіп келді.