«Атом қауіпсіздігі» зияткерлік ойыны
13 Мамыр 2016
5 мамырда «Атом қауіпсіздігі» тақырыбында зияткерлік ойын болып өтті. Ойынға KazMSA мүшелері қатысты және келген қонақтар ойынды бағалады. Әділ-қазылар алқасы құрамына жастармен жұмыс жөніндегі бөлім мамандары Әсел Айтжанқызы Мамбетова және Ирина Ивановна Милаева болды.
IMEC 2016
13 Мамыр 2016
Малайзия, Куала-Лумпур қаласында өткен «Медициналық білім беруде құндылықтар мен мәдениетті біріктіру» атты Медициналық білім беру бойынша (IMEC 2016) 11-ші Халықаралық Конференция жұмысының нәтижесі бойынша Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің
“SCIENCE4HEALTN” 2016 VII Халықаралық ғылыми конференция
12 Мамыр 2016
2016 жылдың 12-15 сәуірі аралығында Мәскеу қаласынның РХДУ –да “SCIENCE4HEALTN” Халықаралық конференциясы өтті. Ол әлем профессорлары мен академиктерінің, жас ғалымдардың қызығушылығына ие болғандықтан ең беделді, әрі инновациялық конференция болып табылады.
ҚММУ№1 ішкі аурулар кафедрасында RESEARCH – BASED LEARNING ұстанымдарын қолдана отырып жасаған ғылыми жобалар түріндегі студенттердің өзіндік жұмысы
12 Мамыр 2016
2016 жылдың 28 сәуірінде №1 ішкі аурулар кафедрасында 4-курс жалпы медицина және стоматология бөлімінің студенттерінің RESEARCH – BASED LEARNING ұстанымдарын қолдана отырып жасаған ғылыми жобаларын қорғау өткізілді.
Алғашқы қойылым
12 Мамыр 2016
28 сәуірде университет сахнасында театр өнері үйірмесі қатысушыларының орындауында Л. Филатовтың «Үш апельсинге деген махаббат» пьессасы бойынша спектакльдің алғашқы қойылымы болып өтті.
"Жұмыс берушілердің "Жалпы медицина"мамандығының 5 - курс білім алушыларымен кездесуі
12 Мамыр 2016
2016 жылы 27 сәуірде клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөліміҚарағанды мемлекеттік медицина университетінде болашақ түлектерді жұмысқа орналастыру сұрақтары бойынша "Жалпы медицина" мамандығының 5 - курс студенттерінің Солтүстік Қазақстан облысы ҚАЖ Департаментінің медициналық қызмет өкілімен кездесуін ұйымдастырды.
2016 жылғы «ҚММУ мамандығы бойынша үздік түлегі» конкурсының қорытындысы
12 Мамыр 2016
26-29 сәуір күндері Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «ҚММУ мамандығы бойынша үздік түлегі» атағын беру конкурсы келесі номинациялар бойынша өтті:
Жеңіс күні құтты болсын!
12 Мамыр 2016
Елімізде Жеңіс салюты атылған күннен бері 71 жыл өтті. Бүгінгі күні жастар Отанымыздың намысын қорғап қалған қаһармандарды құрметпен еске алады.
Ынтымақтастықтың ізгі дәстүрлері
11 Мамыр 2016
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті (Қазақстан Республикасы) мен Н.А Некрасов атындағы Кострома мемлекеттік университеті (Ресей Федерациясы) арасындағы оқу және мәдени, ғылыми ынтымақтастық шартқа қол қойылғанына биылғы жылы 5 жыл толып отыр.
«Вакцинациямен сапалы өмір» тақырыбына дөңгелек үстел
05 Мамыр 2016
2016 жылдың 28 сәуірінде дүниежүзілік иммунитеттеу апталығына арналған онкүндіктің шеңберінде «Жұлдыз» Жастардың денсаулық орталығы «Вакцинациямен сапалы өмір» тақырыбына дөңгелек үстелін өткізді, онда студенттер вакцинацияның мақсатын және мүддесі туралы баяндамаларын оқыды, ауыру кезінде вакцинацияны салу статистикасы және дағдыланбаған халықтағы ауру статистикасын келтірді.