Халқымыздың өткен Қахармандығы
24 Мамыр 2016
халқымыздың гитлерлік Германиядан Ұлы Жеңісті жеңіп алғанына міне 71 жыл. Сол соғыстың оқиғалары одан әрі алыстап бара жатыр... Жеңіске жеткізген адамдар да азаюда...
Отбасы күні
24 Мамыр 2016
2016 жылдың мамыр айының 15 жұлдызында ішкі ауралар пропедевтикасы кафедрасының аға-оқытушысы Болаткуль Аширбекова Джузбаевнаның жетекшілігімен және Жалпы медицина және стоматология факультетінің «Жалпы медицина» мамандығының 3-009 топ студенттері «Дамуындағы мүмкіндіктері шектеулі балаларға арналған балалар үйі» ММ тәрбиеленушілеріне мерекелік құттықтау ұйымдастырылды.
«Ардагерлер, сіздерге тағзым етеміз!»
18 Мамыр 2016
Биыл Кеңес халқының Ұлы Отан соғысындағы Жеңісінің 71 жылдығын атап өттік. Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне құрмет көрсетуді насихаттау мақсатында 6 мамырда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің алғашқы кәсіподақ ұйымымен, «Самұрық» студенттік республикасы комитетімен бірлесе Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне барып қайтты:
Тәуелсіздік рәміздері
18 Мамыр 2016
12 мамырда Жастармен жұмыс бөлімі KazMSA жергілікті комитетімен бірлесіп Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздеріне арналған іс-шарасын өткізді.
Барлық армандар орындалады
18 Мамыр 2016
2016 жылдың 30 сәуірінде Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім адам құқығын қорғау жөніндегі тұрғылықты комитетінің өкілі Сағат Аяулыммен бірлесе ұйымдастырылған «Барлық армандар орындалады» тақырыбында іс шарасы болып өтті.
Жас ғалымдар мен студенттердің «Ғылым әлемі және жастар: дамудың жаңа жолдары» атты халықаралық конференциясы.
17 Мамыр 2016
2016 жылдың 12 сәуірінде университеттіміздің қабырғасында Қазақстан Республикасының Ғылым күніне орайластырылған «Ғылым әлемі және жастар: дамудың жаңа жолдары» атты жас ғалымдар мен студенттердің халықаралық конференциясы болып өтті.
Жас ғалымдардың ғылыми байланыстарының жаңа көкжиектері
16 Мамыр 2016
29-30 сәуірде 2016 жылы Баку қаласында (Әзірбайжан) "Актуальные Вопросы Медицины" атты V Халықаралық Ғылыми-Практикалық Конференция өтті. Іс-шара Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті, «Астана медицина университеті» және Нижний Новгород мемлекеттік медицина академиясының ресми әріптестік бойынша «Молодые Врачи Азербайджана»қоғамдық ұйымымен ұйымдастырылды.
Астанада ғылыми-тәжірибелік конференция.
13 Мамыр 2016
Астана қаласында 2016 жылдың 14-15 сәуірінде " Астана Медициналық Университеті " АҚ базасында жас ғалымдар мен студенттердің халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті. Конференцияға Қазақстанның және жақын шетелдердің медициналық жоо-ның студенттері мен жас ғалымдар қатысты.
АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ – ОҚЫТУ ҮДЕРІСІНІҢ СУБЪЕКТІСІ
13 Мамыр 2016
2016 жылдың 11- 25 сәуірі аралығында №2 Балалар аурулары кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д., профессор Б.Т. Түкбекова және м.ғ.д., профессор С.Б. Дюсенова академиялық ұтқырлық аясында Қазан мемлекеттік медицина академиясына барып келді. Онда педиатрия және неонатология кафедрасында интерн- педиатрлармен семинар өткізілді.
Бәрі біздің есімізде. Біз мақтан тұтамыз!
13 Мамыр 2016
Ұлы Жеңіс күні... Қазіргі өскелең ұрпақ үшін бұл мерекенің мәні неде? «20 миллионнан астам өмірді қыршыннан қиған сұм соғыс туралы біздің балаларымыз бен немерелеріміз біле ме екен?» деген ой мені әрдайым мазалайды.