«Екі жұлдыз» ұмытылмас ән байқауы!!!
30 Мамыр 2016
Жалпы медицина және стоматология факультетінің 2 курсының белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен университетіміздің акт залында «Екі жұлдыз» ән-би байқауы өтті.
Адамның бақыты – балада.
27 Мамыр 2016
Әрбір адам өз баласының ер жетіп, адам ретінде қалыптасуына бар өмірін арнап, бар байлығын, жиған-тергенін балаларының жолына, қолына беріп, сонымен қатар, осы баға жетпес байлығы, бақыты- ұрпағының өсіп -өнуін тілейтіні анық. Ал қазіргі таңда кейбір жандардың осы бақытты бағаламайтыны қынжылтады.
Қазақстан шетел студенттерінің көзімен
26 Мамыр 2016
ҚММУ шетел студенттері 2016 жылдың 14 мамырында, ҚММУ–дың Алматы қаласының С.Д.Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Медицина Университетімен бірігіп өткізген «Қазақстан шетел студенттерінің көзімен» атты онлайн – кездесуіне белсене қатысты. Кездесу ұйымдастырушылары – ҚММУ-дың Қазақстан тарихы және әлеуметтік-экономикалық пәндер кафедрасы.
Күміс эстафета.
25 Мамыр 2016
30 сәуір, Қарағандыда "Индустриалды Қарағанды" газетінің сыйлықтарына арналған дәстүрлі жеңілатлетикалық эстафета өтті. 2016 жылы доданың ұйымдастырушылары жүгіруді Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арнады.
ҚММУ жеңіл атлеттерінің зор жеңісі.
25 Мамыр 2016
14 мамырда қалалық саябақта жалпы білім беру мектептері, колледждері, жоғары оқу орындары, сонымен қатар өндірістік ұжымдардың және қала ұйымдарының өкілдері командалары арасында «Көктемгі кросс» дәстүрлі жеңіл атлетикалық жүгірісі өтті. Жарыстардың ұйымдастырушысы Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт Басқармасы болды.
Футбол маусымы аяқталды
25 Мамыр 2016
2014 жылдан бері ҚММУ спорттық клубы өткізіп келе жатқан VIII футболдан университет біріншілігінің ойындары соңына келіп жетті. Университеттік командалардың ойындары Ерубаев көш, 32 мекен-жайында орналасқан спорттық кешенде өтті.
V Халықаралық Ғылыми-Практикалық Конференция
25 Мамыр 2016
2016 жылдың29-30 сәуірiнде Баку қаласында (Әзірбайжан) "Медицинаның өзектi мәселелерi" атты V Халықаралық Ғылыми-Практикалық Конференция болып өтті. Іс-шараны Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті, «Астана медицина университеті» АҚ және Нижний Новгород мемлекеттік медицина академиясының ресми әріптестігiарқылы «Молодые Врачи Азербайджана»қоғамдық ұйымыұйымдастырды.
Ауыз қуысының саулығы күні
25 Мамыр 2016
06.05.16 жылы жетекші Қ.С Мухтаровамен бірге стоматолог-интерндер «Ботакөз» балалар үйіне барып қайтты. Басты мақсат –әрбір балаға ерекше көңіл бөліп, балаларға кішігірім мереке ұйымдастыру. Интерндер кішкентай балақайларға «Ауыз қуысының саулығы күні» атты ойын ұйымдастырып, көңіл-күйлерін көтерді.
Жыл сайынғы «Неврологияның өзекті мәселелері» атты халықаралық конференция
25 Мамыр 2016
Жыл сайынғы «Неврологияның өзекті мәселелері» атты халықаралық конференция Алматы қаласында 20-21 мамыр аралығында өтті. Конференцияға РҒА академигі, профессор А.А. Скоромец, Н.П. Бехтерев атындағы Адам миы институтының жетекшісі, профессор, м.ғ.д., Чутко Л.С. (С-Петербург, Ресей)
Сен жалғыз емессің
24 Мамыр 2016
Міне көктем де келіп жетті. Барлықтарына жылуылық пен мейірім қажет, әсіресе оған балалар үйінің балалары зәру. 24 сәуірде «Сен жалғыз емессің» жобасының аясында иммунология және аллергология кафедрасының оқытушыларымен «Жұлдыз» жастар денсаулық орталығы даму мүмкіншіліктері шектеулі балалар үйінде болып қайтты.