Сен жалғыз емессің

24 Мамыр 2016

Міне көктем де келіп жетті. Барлықтарына  жылуылық пен мейірім қажет, әсіресе оған балалар үйінің балалары зәру. 24 сәуірде «Сен жалғыз емессің» жобасының аясында иммунология және аллергология кафедрасының оқытушыларымен «Жұлдыз» жастар денсаулық  орталығы даму мүмкіншіліктері шектеулі балалар үйінде болып қайтты.

Балаларға арнайы «Көңілді стартттар» конкурстары өткізілді, тәтті сыйлықтар тарту етілді. Жақындарына айналып үлгерген олардың барлығы балалардың өміріне кішкене болса да қуаныш сыйлау үшін қайтадан келуге тілектерін білдірді.

Балалар – еліміздің тірегі, ал біз Қазақстан Республикасының нағыз патриоттары ретінде, оларды қолдап, махаббатқа бөлеп, болашаққа деген үміттерін нығайтуымыз қажет.

Каныбекова Карина,

«Жұлдыз» Жастар денсаулық орталығының жетекшісі