ТИІМДІ ОЙЛАУ ТЕХНИКАСЫ
08 Маусым 2016
2016 жылдың 4-5 маусымында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Қарағанды қ. және Қарағанды облысының медициналық ұйымдарының басшыларына және басшылардың орынбасарларына арналған
Үздіктердің үздігі
06 Маусым 2016
Қазақстан Республикасының медициналық университеттері арасында жылда Денсаулық сақтау министрлігімен ұйымдастырылатын байқау өтеді. "Қазақстан Республикасының медициналық жоғарғы оқу орнының үздік түлегі "байқауы биыл Алматы қаласында 2016 жылдың мамыр айында өтті.
«Ақ халатты» автопоезд
06 Маусым 2016
Бір апта бұрын ЖМК Осакаровка ауданынан оралды. Медицина мамандары 27 үлкен және тұрғындары аз орналасқан аудандық пункттерде болды.
«Аллергология мен иммунологияның өзекті сұрақтары: жоғарғы және төменгі тыныс алу жолдарының патологиясы» мастер-класы
03 Маусым 2016
2016 жылдың 16-20 мамыры аралығында иммунология және аллергология кафедрасы кәсіби аурулар курсымен бірлесе, «Аллергология мен иммунологияның өзекті сұрақтары: жоғарғы және төменгі тыныс алу жолдарының патологиясы» тақырыбына мастер-класс өткізді.
Біз иммундауды қолдаймыз
03 Маусым 2016
Иммундау миллиондаған өмірді құтқарады және әлемдегі ең табысты және экономикалық тиімді шаралардың бірі ретінде танылып келеді.
Мастер-класс: стратегиялық менеджмент
02 Маусым 2016
19-20 сәуір күндері Қарағанды мемлекеттікмедицина университетіндеХалықаралықбизнес академиясыныңбизнес-тренері, Қазақстандағы «Менталды технологияларинституты» жобасының (менеджерлердің тиімділігін арттыруға бағытталған тренингтердіңавторлық бағдарламалары: басқарушылық тәжірибесіндегі интеллект-карталары, Сильва әдісі және басқару.
"Жалпы медицина" мамандығы бойынша 7-курс түлектерінің Қарағанды облысыныңжұмыс берушілерімен кездесуі.
02 Маусым 2016
31 мамыр күніҚММУ-де Қарағанды облысы жұмыс берушілерінің интернатура түлектерімен кездесуі өтті. Жиналысқа Қарағанды, Балқаш, Жезқазған, Приозерск,Саран, Сәтпаев, Теміртау, Шахтинск қалаларынан, сондай-ақ, Ұлытау, Қарқаралы, Ақтоғай, Абай, Бұқар жырау, Жаңаарқа аудандарынан,Қарағанды облысының медициналық ұйымдарынан 60-тан астам өкіл келді. Жиналыс клиникалық жұмыс және үздіксіз кәсіби дамытужөніндегі проректор Бақыт Нұрғалиқызы Көшерованыңқұттықтау сөзінен басталды.
02 Маусым 2016
«Отныне все мы должны быть как дети одного отца. Отныне у всех нас только одна Отчизна» (Н.Ә.Назарбаев) – ұранымен университетіміздің бас ғимаратының холында «Бейбітшілік, Достық, Қазақстан!» - «Мир, Дружба, Казахстан!» - көркемөнер көрмесі болып өтті.
«Сен жалғыз емессің»
02 Маусым 2016
«Қазақстан - 2050» стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде «Сен жалғыз емессің» атты кезекті іс-шара өткізілді. Иммунология және аллергология кафедрасының оқытушыларымен бірге 2 курс студенттері даму мүмкіншіліктері шектеулі балаларға арналған балалар үйіне барып қайтты.
Ғылымға бағытталған оқыту (RBL) - студенттік конференция
30 Мамыр 2016
«№1 жедел және кідіріссіз медициналық көмек» кафедрасында 20 мамыр күні, оқудың аяқталу кезінде ғылыми зерттеу әдістемесіне арналған алғашқы студенттік конференциясы өткізілді.