Ғылымдағы алғашқы қадамдар
20 Маусым 2016
Біз «Мейірбике ісі» мамандығының студенттері болып табыламыз. Жақсы білім алып қана қоймай, біз мейірбике ісі курсында ғылыми үйірмеге қатысамыз. Бұл қызықты, әрі танымдық үйірме, сонымен қатар, шет елдерде және Қазақстанның басқа медициналық жоғары оқу орындарында өтетін әр түрлі конференциялар, симпозиумдар, басқа жоғары оқу орындары арасында біліммен алмасу мүмкіндігі болып табылады.
Барселонадағы тағылымдама
16 Маусым 2016
«Медициналық-профилактикалық іс» мамандығының 1 – курс магистранттары И. Бейникова, Г. Жаналина және Ж. Сайлау, сондай –ақ «Жалпы медицина» мамандығының магистранттары М. Байекеева, А. Кошанова, Ж. Нуртазина, Е. Ибадилдинов, Н. Махамбеталиева, Ш. Каунбекова Испаниядағы Барселона университетінің медицина факультетіне академиялық ұтқырлық бойынша барып келді.
Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасындағы Рәміздер күні.
16 Маусым 2016
Мемлекет азаматтарының оның рәміздеріне деген ара-қатынасы, сол мемлекеттің азаматы болып, болашағына деген сенімінің және қаншалықты патриот екендігінің белгісі. Нұрсұлтан Назарбаев.
Ақсораң шыңында.
15 Маусым 2016
2016 жылдың 27 – 29 мамыры демалыс күндері Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасы оқытушылары тарих үйірмесі студенттерімен бірге (барлығы 14 адам) Беғазы (Солтүстік Балқаш маңы) аймағының тарихи ескерткіштері – тас мавзолейлерге саяхат жасады.
2015-2016 оқу жылы бойынша қазақ және ағылшын тілдері курстарының нәтижелері
15 Маусым 2016
2015-2016 оқу жылында Медициналық білім беру бөлімінде 230 сағат көлемінде ҚММУ қызметкерлері қазақ және ағылшын курстарынан өтті.
Мерейтойлық конференцияда марапатталды
14 Маусым 2016
Алматы қаласында Балуан Шолақ атындағы спорт сарайында Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25 жылдығына және Қазақстан стоматологиялық Ассоциациясының 25 жылдық мерейтойына арналған «Стоматологиядағы қазіргі заманғы технологиялар» деп аталатын XI халықаралық стоматологиялық конференция болып өтті.
Биология мамандығы бойынша алғашқы магистранттардың сәтті табысты қорғалды
14 Маусым 2016
07.06.2016 жылы Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің қабырғасында алғаш рет кәсіби бағытта 6М060700 – Биология мамандығы бойынша магистрлік диссертациялар қорғалды.
«Қаракөз» шығыс билері халықтық ансамблінің есептік концерті
14 Маусым 2016
«Қаракөз» ансамблі бізді қайтадан қуантты. ҚММУ акт залында «Қаракөз» шығыс билері халықтық ансамблінің есептік концерті болып өтті.
Оңтүстік Корея дәрігерлерінің келуі
09 Маусым 2016
2016 жылдың мамыр айында біздің қаламызға Оңтүстік Кореяның Дэгу қаласынан мэрия және дәрігерлерінің делегаттары келді. Келуі таныстыру сипатына ие болды және оңтүстік кореялық дәрігерлердің Қарағанды облысының пациенттерін ақысыз консультативтік-диагностикалық қабылдау бойынша гуманитарлық науқаны өткізілетін медициналық ұйымдар анықталуы тиіс еді.
Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері
09 Маусым 2016
Мамыр айында қазақ тілі кафедрасында «Қыран» клубының мүшелері болып табылатын бірінші курстар арасында топтық сайыс өтті. Ойын тақырыбы ҚР мемлекеттік рәміздер күнін тойлауға арналды. Тәуелсіздігіміздің жарияланғанына 25 жыл толды. ҚР азаматтары мен патриоттары бола тұрып, біз мемлекеттік рәміздерді құрметтеп, мақтан етуге тиістіміз.