01 Шілде 2016
24 маусым күні ҚММУ акт залында «Стоматология» мамандығының бакалавриат түлектеріне дипломды табыстау салтанатты рәсімі өткізілді.
«Психодиагностика: теория және тәжірибе»
30 Маусым 2016
2016 жылдың 13-17-маусымы аралығында ҚММУ-да «Психодиагностика: теория және тәжірибе» (54 с.) мастер-класы өтті.
30 Маусым 2016
Карағанды қаласы Облыстық жедел медициналық көмек көрсету станциясының базасында 13 – 17 маусым аралығында №1 жедел және кідіріссіз медициналық көмек көрсету кафедрасы "Кідіріссіз жағдайлар. Диагностиканың және шұғыл көмек көрсетудің заманауи аспектілері" тақырыбында мастер-класс өткізді.
Азаматтық қорғаныс бойынша жаттығу ҚММУ
29 Маусым 2016
ҚР ІІМ ТЖК нұсқауларына сәйкес және Қазақстан Республикасының әрекет етіп отырған заңнамасын басшылыққа ала отырып, АҚ және ТЖ саласында және 2015 жылдың 08 қазанында Қарағанды қаласының Әкімімен бекітілген жоспар негізінде 2016 жылдың 1-наурызында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде:
«Айбын» отансүйгіштікке тәрбиелейді
28 Маусым 2016
2016 жылдың 13-18 маусымы аралығында Қарағанды облысында еліміздің Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған «Айбын» II Республикалық әскери-патриоттық жастар жиыны болып өтті.
Жәңгір хан атындағы БҚАТУ шет тілдер кафедрасының мастер-класы және академиялық ұтқырлығы
27 Маусым 2016
2016 жылғы 30 мамырдан 10 маусымға дейін шет тілдер кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.к. В.А.Бурмистрова «Жоғары оқу орындарында кәсіби-бағдарланған тілді оқытудың ғылыми-әдістемелік аспектілері» тақырыбында, Жәңгір хан атындағы БҚАТУ (Орал қаласы) 39 ПОҚ-тыңдаушылары үшін мастер-класс өткізді, олар өздерінің кәсіби қызметіне маңызды тақырыптармен таныса алды.
Гистология және анатомия бойынша пәнаралық олимпиада.
27 Маусым 2016
Жалпы медицина және стомотология факультетінің гистология кафедрасында гистология және анатомия пәндері бойынша пәнаралық олимпиада өткізілді. Студенттердің олимпиадалары болашақ мамандардың шығармашылық қабілеттерін арттыратын, ғылыми зерттеуге деген ынталарын дамытатын, ұйымдастырушылық-педагогикалық қызметін жандандырып, студенттердің арасында ғылыми білімді насихаттауды оқудың алғашқы қадамдарынан бастап-ақ жүргізудің бірден-бір құралы болып саналады.
Медициналық қызметкер күнімен!
24 Маусым 2016
16 маусым, ҚММУ акт залында Медициналық қызметкер күніне арналған салтанатты жиын өтті.
ХХI ғасыр педагогы
23 Маусым 2016
2016 жылдың 9-10 маусымында Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік институтының базасында «ХХІ ғасыр педагогы» атты жоғары оқу орындарының жас оқытушыларының республикалық конкурсы өтті. Конкурс жоғары кәсіби рейтингі бар шығармашылық қызмет ететін педагогтерді анықтауға, сонымен қатар алдыңғы қатарлы педагогикалық тәжірибе мен педагогикалық беделді арттыруға арналған.
Жедел медициналық көмек бойынша пәнаралық сабақ
20 Маусым 2016
ҚММУ Практикалық дағдылар орталығында Жалпы медицина және стоматология факультетінің 5- курс студенттерінің 5-061, 5-062, 5-080, 5-083 топтарының қатысуымен «Инфекциялық – улағыш шокпен асқынған тұмауға шалдыққан жүкті әйелге шұғыл көрсету» тақырыбында пәнаралық сабақтар өткізілді.