ТИІМДІ ОЙЛАУ ТЕХНИКАСЫ

08 Маусым 2016

2016 жылдың 4-5 маусымында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Қарағанды қ. және Қарағанды облысының медициналық ұйымдарының басшыларына және басшылардың орынбасарларына арналған: «Тиімді ойлау техникасы» тақырыбы бойынша Халықаралық бизнес академиясының бизнес-жаттықтырушысының, Қазақстандағы «Менталды технологиялыр институты» (тренингтардың менеджерлердің тиімділігін жоғарлатуға бағытталған: басқару тәжірибесіндегі интеллект-карталар, Сильва және  басқару әдісі  авторлық бағдарламалары. Тайм-менеджмент: «Жетекшінің автоматтандырылған жұмыс орыны», тиімді ойлау техникасы) жобасын құрушы және авторы  Джалкибаев Жексен Васильевичтің қатысымыммен тренинг (мастер-класс) өткізілді.

Тыңдаушылар интеллект-карталарын құру, стретегиялық ойлау, жұмыс уақытын жоспарлау, міндеттерді бөлу, қауіп мүмкіндіктерін алдын ала болжау және қауіпке қарсы мәселелерді өңдеу дағдаларын алды.