Мастер-класс: стратегиялық менеджмент

02 Маусым 2016

19-20 сәуір күндері Қарағанды мемлекеттікмедицина университетіндеХалықаралықбизнес академиясыныңбизнес-тренері, Қазақстандағы «Менталды технологияларинституты» жобасының (менеджерлердің тиімділігін арттыруға бағытталған  тренингтердіңавторлық бағдарламалары: басқарушылық тәжірибесіндегі интеллект-карталары, Сильва әдісі және басқару. Тайм-Менеджмент: «Басшының автоматтандырылған жұмыс орны», тиімді ойлау техникалары) авторы және негізін қалаушысы Джалкибаев Жексен Васильевичтің қатысуымен әкімшілік-басқаруқызметкерлері(ӘБҚ) үшін «Стратегиялық менеджмент» тақырыбында мастер-класс өтті.

Іс-шара барысында ҚММУ ӘБҚ қызметкерлері интеллект-карталарды құру  дағдыларын меңгерді. Тренер «бәсекелес ойын ережелерін өзгертуге және бүгінгіден әлдеқайда өзгеше болжамды болашақты көре алатын жаңа стратегияны ойлап табуға» бағытталған заманауи әдістердің маңыздылығы мен басымдықтары туралы айтты.

Мастер-класс қорытындысы бойынша  барлық қатысушыларға сертификат берілді.