Барлық армандар орындалады

18 Мамыр 2016

2016 жылдың 30 сәуірінде Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім адам құқығын қорғау жөніндегі тұрғылықты комитетінің өкілі Сағат Аяулыммен бірлесе ұйымдастырылған «Барлық армандар орындалады» тақырыбында іс шарасы болып өтті.

KazMSA қатысушылары, студенттер мүмкіндігі шектеулі ардагерлердің үйлеріне баруға қуанышты болды.

Арынова Раушан Бахтыбаевнаға дәрігерлік көмек көрсетілді: массаж жасалды, қан қысымын өлшеді.

Сприндис Екатерина Петровна, Коновалова Антонина Ивановна, Нуркенова Гүлбану Ахметбековналар өздерінің жанұялары, жұмыстары туралы көптеген қызықты әңгімелерін айтып берді, оларға көмек көрсеткендері және назар аударғандары үшін алғыстарын білдірді.

Бұл ұмытылмастай күн болды: ардагерлер назардан тыс қалмады, студенттер өздері үшін баға жетпес тәжірибе жинады.

Жетписбаева Дарига 1-003 ЖМФ

LC KSMU KazMSA баспасөз қызметі