"Жұмыс берушілердің "Жалпы медицина"мамандығының 5 - курс білім алушыларымен кездесуі

12 Мамыр 2016

2016 жылы 27 сәуірде клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөліміҚарағанды мемлекеттік медицина университетінде болашақ түлектерді жұмысқа орналастыру сұрақтары бойынша "Жалпы медицина" мамандығының 5 - курс студенттерінің Солтүстік Қазақстан облысы ҚАЖ Департаментінің медициналық қызмет өкілімен кездесуін ұйымдастырды.

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ҚАЖД медициналық қызметінің басшысы Помазанов Кирилл Николаевич қатысушыларға сәлемдесу сөздерін арнады. Ол емдеу-профилактикалық мекемелерінде қылмыстық-атқару жүйесінің көмегі және медициналық көмек түрлері Қазақстан Республикасының азаматтарына тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінде алынған лицензияларға сәйкес көрсетілетінін айтты, оған кіретіндер: білікті медициналық, диагностикалық, стационарлық, функционалды-диагностикалық, зертханалық - диагностикалық, амбулаториялық-емханалық көмек.

ҚАЖ емдеу-профилактикалық мекемелерінің заманауи медициналық зертханалық, диагностикалық құралдармен жабдықталғанын атап өтті. Республиканың медициналық оқу орындарының базасында ҚАЖ мекемелерінің медициналық қызметкерлері әрбір бес жыл сайын белгіленген тәртіпте республикалық бюджет қаражаты есебінен жүйелі түрде біліктілікті арттыру курстарынан өтеді деп хабарлады.

Кирилл Николаевич қолда бар бос жұмыс орындарымен, еңбекақы, әлеуметтік пакет және ҚАЖД-дегі жұмыс жағдайымен таныстырды.

Клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімі