Ресей, Мәскеу қаласында өткен ХХIVБіріктірілген Ресейлік Гастроэнтерологиялық аптаға қатысу
26 Қазан 2018
ХХIV Біріктірілген Ресейлік Гастроэнтерологиялық апта 2018 жылы Мәскеу қаласында өтті және қышқылдыққа тәуелді аурулар, геликобактерлік инфекцияның асқазан және ұлтабар ойық жарасының, созылмалы гастриттің, асқазан және ішек обырының дамуындағы рөлі мәселесіне бағытталды.
Стом – чемпион!
26 Қазан 2018
№4 жатақхананың спорттық ашық алаңында ҚММУ-нің футболдан XVI чемпионаты аяқталды. Турнирге жеті команда қатысты, оның 5-і ҚММУ жатақханасы мен факультеттерінің атынан шықты, ал екеуі басқа университеттерден келді: Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті және Абуали-ибн-Сино атындағы (Душанбе) Тәжікстан мемлекеттік медициналық университеті.
Сүт безінің обыры бойынша он күндік
25 Қазан 2018
2018-2020 жылдарға жоспарланған қабылданған медиажоспарға сәйкес ақпараттық ілеспемен онкологиялық аурулармен күрестің Кешенді жоспарын іске асыру бойынша 2018 қазан айының 6нан 27не дейін Дүниежүзілік сүт безінің обыры жайлы мәліметтендіру күні шеңберінде әйелдердің денсаулығын сақтау бойынша айлық жүргізіледі.
Балалар үйіне бару
25 Қазан 2018
20 қазанда Жастармен жұмыс жасау бөлімі «VolteKSMU» еріктілер ұйымының қатысушыларымен «Құлыншақ» балалар үйінің тәрбиеленушілері үшін концерттік бағдарлама өткізуді ұйымдастырды.
Алдын-алу шаралар тренингі
25 Қазан 2018
Жастармен жұмыс жасау бөлімі «VolteKSMU» еріктілер ұйымының қатысушылармен бірге Н.Нұрмақов атындағы облыстық мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп-интернатында «Ескерту. Қорғау. Егу!» алдын-алу шаралар тренингін өткізуді ұйымдастырды.
Будапешттегі (Венгрия ) Халықаралық стоматологиялық конгресс
25 Қазан 2018
2018 жылдың 8 мен 14 қазаны аралығында Қарағанды медицина университеті атынан стоматология кафедрасының меңгерушісі С.Т. Төлеутаева, кафедра ассистенті К.С. Мұхтарова және 2 жыл магистранттары Ж.Ж.Аширбекова мен А.Ж.Бакирова Будапешт (Венгрия ) қаласында өткен Халықаралық стоматологиялық конгресске, ортодонтия бойынша мастер-класстар мен көрмеге қатысты. Шақырушы ретінде профессор PhD Peter Borbely, венгриялық ортодонттар ассоциациясының президенті болды.
ҚММУ-нің Қазақстанның Астана қаласындағы Қытай-Франко-Қазақстандық конференциясында қатысуы
25 Қазан 2018
Қазақ айының 18 мен 19 аралығында ҚММУ-нің қызметкерлері: Интернационалдандыру бойынша директоры Марк Руис-Соррилья, Халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы С.Б. Қасымова және PhDдокторантура студенті Ю.М. Фоменко Халықаралық Био-Бизнес қызметінің (IBBS), Қазақстандағы Францияның Елшілігімен,
25 Қазан 2018
2018 жылы 22 қазанда Француз Республикасының Қазақстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Мәдени ынтымақтастық жөніндегі кеңесшісі Лор Кастен мырза және Лазурный берег университетінің білім беру бағдарламаларының директоры Эрван Петель Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінде болды.
ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы
24 Қазан 2018
2018 жылғы 19 қазан күні университетте 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін қорғау өтті.
ҚММУ Практикалық Дағдылар Орталығында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 005 бағдарламасын іске асыру.
23 Қазан 2018
8-13 қазан аралығында ҚММУ практикалық дағдылар орталығы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 005 бағдарламасы бойынша медициналық жоғары оқу орындары мен колледждерінін оқытушыларына (медицина мұғалімдеріне) арналған «Стандартталған науқастарды пайдалануды ұйымдастыру және өткізу» атты тренинг өткізілді.