ҚММУ Практикалық Дағдылар Орталығында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 005 бағдарламасын іске асыру.

23 Қазан 2018

8-13 қазан аралығында ҚММУ практикалық дағдылар орталығы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 005 бағдарламасы бойынша медициналық жоғары оқу орындары мен колледждерінін  оқытушыларына (медицина мұғалімдеріне) арналған  «Стандартталған науқастарды пайдалануды ұйымдастыру және өткізу» атты тренинг өткізілді. Дәрістерді бағдарлама дәріскерлері Виктор Риклефс, оқу жөніндегі проректоры, Гүлшат Кемелова, практикалық дағдылар орталығының директоры және Лариса Мациевская медициналық психология және коммуникация дағдысы кафедрасының меңгерушісі  берді. Стандартталған пациентті қолданатын мұғалімдер үшін практикалық жаттығулар көрсетілді және стандартталған науқастарға өздерінің клиникалық сценарийлерін дамыту мүмкіндігі берілді.

Г.С. Кемелова

Практикалық дағдылар орталығы