НЗМ-де жүрек-өкпе реанимациясы бойынша тренинг
23 Қазан 2018
2018 жылдың 17 қазанында Назарбаев Зияткерлік мектебінде (НЗМ) практикалық дағдылар орталығының (ПДО) қызметкерлері стационарға дейін жедел көмек көрсету бойынша тренинг өткізді.
Практикалық дағдылар орталығында өткен ашық есік күні
23 Қазан 2018
2018 жылы 20 қазанда практикалық дағдылар оратлығында (ПДО) Қарағанды қаласынының 8, 9, 10, 11-ші сынып оқушыларына арналған «Ашық есік күні» өтті. Бұл іс-шараға №38 гимназия және №17, №18 – орта мектептерден 20 - дан астам оқушылар қатысты.
Салауатты өмір салты үшін!
23 Қазан 2018
Салауатты өмір салтын қолдау мақсатында жастармен жұмыс жасау бөлімінің белсенділері «Жұлдыз» денсаулық орталығының қатысушыларымен (жетекшісі Оңдас Жұмағалиев) бірқатар іс-шараларды жүргізді.
Almaty Hepatology 2018 халықаралық конгрессі.
23 Қазан 2018
2018 жылдың 12 қазаны мен 13 қазаны аралығында Алматы қаласында AlmatyHepatology 2018 халықаралық конгресс өтті. Конгресс аясында гепатологияның негізгі мәселелері бойынша Қазақстан және шет елдердің (Жапония, Қытай, Израиль, Италия, Германия, Ресей) жетекші сарапшылары лекциялар мен шеберлік сабақтары, секциялық ғылыми кездесулер, постерлік сессия өткізілді .
ProInCa “Promoting the Innovation Capacity of Higher Education in Nursing during Health Services’ Transition” жобасы аясында жобасының шеңберінде Мейірбике ісі бойынша көшбасшылық шеберлік класы, Лахти, Финляндия (29.09-08.10.2018)
17 Қазан 2018
2018 жылдың 29 қыркүйегі мен 8 казаны аралығында ProInCa «Promoting the Innovation Capacity of Higher Education in Nursing during Health Services’ Transition» жобасының шеңберінде Хельсинки және Лахти қалаларында (Финляндия) семинар мен мастер-класс өтті. Біздің университеттен ШОЗ деканы Б.Серик, мейірбике ісі кафедрасының оқытушысы И.Б. Меерманова, «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының магистранты Ж.М. Қуаныш қатысты.
Қазақстандағы Өзбекстан жылына арналған жоғары оқу орындары арасындағы зияткерлік ойын
16 Қазан 2018
2018 жылдың 11 қазанында Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды Мемлекеттік Университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру аясындаҚазақстандағы Өзбекстан жылына және тарих факультетінің 80-жылдығына арналған «Өзбекстанның тарихы мен мәдениеті» атты ЖОО арасындағы зияткерлік ойын өтті.
Қазақстандық денсаулық сақтау қызметкерлерінің салалық кәсіптік одағының шәкіртақысын тағайындау
12 Қазан 2018
ҚММУ- де үш тілді дамыту – үш тілде өткен психикалық денсаулық күніне арналған ғылыми-тәжірибелік конференция
12 Қазан 2018
2018 жылдың 10 қазанында ҚММУ Дүниежүзілік психикалық денсаулық күніне арналған студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция өтті. 2018 жылы бұл мереке «Өзгермелі әлемдегі жастар және психикалық денсаулық» атты ұранмен өтті. Конференцияны ұйымдастырушылар – ҚММУ медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасының қызметкерлері.
Өзгермелі әлемдегі жастар және психикалық денсаулық
12 Қазан 2018
2018 жылдың 10 қазанында ҚММУ - де Дүниежүзілік психикалық денсаулық күніне арналған студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция өтті. 2018 жылы бұл мереке «Өзгермелі әлемдегі жастар және психикалық денсаулық» атты ұранмен өтті. Конференцияны ұйымдастырушылар – ҚММУ медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасының қызметкерлері.
Тьюторство деген жобаның жеңімпаздары
11 Қазан 2018
2018 жылдың 30 қыркүйегінде «Жас ғалымдардың зияткерлік дамуы» жобасы аясында «Үздік университеттік топ - 2018» деген атты Бірінші Халықаралық байқауы өтті. Конкурсқа 19 бағыт бойынша 8 шет елдердің 299 жоғары оқу орындарының университеттік топтары қатысты. Байқауға қатысушылар бакалавриат, магистратура және аспирантура бағыттары бойынша қатысты.