Тьюторство деген жобаның жеңімпаздары

11 Қазан 2018

2018 жылдың 30 қыркүйегінде «Жас ғалымдардың зияткерлік дамуы» жобасы аясында «Үздік университеттік топ - 2018» деген атты Бірінші Халықаралық байқауы өтті.

Конкурсқа 19 бағыт бойынша 8 шет елдердің 299 жоғары оқу орындарының университеттік топтары қатысты. Байқауға қатысушылар бакалавриат, магистратура және аспирантура бағыттары бойынша қатысты.

Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетін  Клиникалық дағдылар орталығынын тьюторлары  қатысты: Қайсина Әлия, Гарифуллина Рузиля, Әбдірашидов Хусанжан, Заровний Кирилл, Қойшыман Ернар.

Олар « ПДО-да тьюторлық жұмысты дамыту», «Help», «Төтенше жағдайдын аумағы», «Стоматологиядағы тьюторлық жұмыс», «Терапияны бірлескен оқыту» атты жобаларды ұсынды.

Конкурстың қорытындысы бойынша «Медицина ғылымдары» бағыты бойынша 3 жүлде алды:

1-орын - Қайсина Әлия «Терапиядағы бірлескен оқыту» жобасы бойынша

2 орын - Заровний Кирилл «Төтенше жағдайдын аумағы» жобасы бойынша

3 орын - Гарифуллина Рузиля «Стоматологиядағы тьюторлық жұмыс» жобасы бойынша.

Ғылыми жетекшілері: Кемелова Г.С. және Д.Б.Аимбетова