IASGO 2018 - ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ХИРУРГТАР, ГАСТРОЭНТЕРОЛОГТАР МЕН ОНКОЛОГТАР ҚАУЫМДАСТЫҒЫНЫҢ 30-ШЫ ДҮНИЕЖҮЗІЛІК МЕРЕЙТОЙЛЫҚ КОНГРЕСІ
11 Қазан 2018
2018 жылдың 8-13 қыркүйегінде бұл жолы Мәскеу қаласында өткен халықаралық хирургтар, гастроэнтерологтар және онкологтар қауымдастығының дүниежүзілік конгресі, Еуропа, Азия, Солтүстік Америка және посткеңестік кеңістіктен әлемдік медицинаның 100-ден астам көшбасшыларын жинады.
Абу Али Ибн Сино атындағы Бухара мемлекеттік медицина институты Стоматология факультетінің деканы және студенттерінің ҚММУ-не академиялық ұтқырлығы
11 Қазан 2018
2018 жылдың 01 қазанында академиялық ұтқырлық аясында ҚММУ-не Абу Али Ибн Сино атындағы Бухара мемлекеттік медицина институтының стоматология факультетінің деканы, терапевтикалық стоматология кафедрасының аға оқытушысы, медицина ғылымдарының кандидаты Ражабов Отабек Асрорович келген болатын. О.А.
Құқық бұзушылықтың алдын алу шаралары
11 Қазан 2018
Жастармен жұмыс жасау бөлімі Медицина мектебімен бірігіп, Қарағанды қаласының ІІБ Орталық ПБ-нің қызметкерлерімен университет студенттерінің кездесуін өткізді. Медицина мектебінің деканы орынбасары М.Қ. Елубаева университеттің ішкі тәртіп ережелерімен студенттерді хабардар етіп кездесуді ашты.
Тазалық кубогі
11 Қазан 2018
«Тазалық кубогі: студенттік лига» дәстүрлі жастардың турнирі Қарағанды қаласының Федоровск су қоймасы ауданында өтті. Өткізілген іс-шараның негізгі мақсаты -жастардың экологиялық мәдениетін дамыту және қоғамдық орындардың санитарлық жағдайын жақсарту.
Абайлаңыз – құтыру!
11 Қазан 2018
5 қазан күні Жастармен жұмыс жасау бөлімі «Жұлдыз» ЖДО-мен бірге «Дүниежүзілік құтыруға қарсы күрес күнін» өткізу аясында № 52 ОББМ-ің оқушылармен кездесу өткізді.
Қарттар күні
11 Қазан 2018
Жастармен жұмыс жасау бөлімі «Volte KSMU» еріктілер ұйымының белсенділерімен бірге «Қарағанды қаласының №2 қарттар мен мүгедектердің медициналық-әлеуметтік мекемесіне» концерттік бағдарламасын өткізуді ұйымдастырды.
Ерлан Әшіммен кездесу
11 Қазан 2018
ҚММУ-де «Enactus KSMU» командасының қатысушыларының белгілі бизнесмен, "Нәтиже" компаниясының негізін қалаушы Ерлан Әшіммен кездесуі өтті.
Даналыққа және тәжірибеге құрмет
09 Қазан 2018
26 қыркүйек күні жастармен жұмыс жасау бөлімі «INSIGHT» пікірталас клубымен бірлесе отырып, «Даналыққа және тәжірибеге құрмет» атты тақырыппен дөңгелек үстел отырысын өткізді.
"Реабилитология және курортологияның басым бағыттары" VI ғылыми-тәжірбиелік конференциясы
09 Қазан 2018
2018 жылдың 5-6 қазанында Астанада "UMC" КҚ базасында "Реабилитология және курортологияның басым бағыттары" халықаралық қатысумен өтетін VI ғылыми-тәжірбиелік конференция өтті. Медициналық және әлеуметтік-педагогикалық реабилитация, курортология саласындағы қызметтің негізгі мәселелері талқыланды. Конференцияға еліміздің әр аймағынан 239 адам қатысты. Оның ішінде Ресей, Германия, Литва, Қырғызстан мамандары болды.
Stolzalpe Ортопедия мектебі
08 Қазан 2018
Жыл сайын Австриядағы белгілі ортопедиялық клиникалардың бірі Stolzalpe «International Orthopaedic Summerschool» халықаралық қатысуымен практикалық семинар өткізеді.