"ЖИТС-пен өмір сүретін жастарды қолдау және күтім жасау бойынша қызметті жақсарту" тақырыбында семинар.
08 Қазан 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің базасында ЮНИСЕФ қолдауымен 1-ші және 3-ші қазан аралығында Солтүстік Қазақстан, Ақмола, Шығыс Қазақстан, Павлодар облыстары, Астана қаласының инфекционист, психолог дәрігерлері, әлеуметтік жұмыскерлері, университет мұғалімдері және үкіметтік емес ұйым өкілдері үшін "ЖИТС-пен өмір сүретін жастарды қолдау және күтім жасау бойынша қызметті жақсарту" тақырыбында семинар өтті.
Жаңбыр футболға кедергі емес!
04 Қазан 2018
Таңертеңнен бері жауған күздің суық жаңбыры ҚММУ-де футбол чемпионатын откізуге кедергі бола алмады. XV біріншіліктің аяқталғанына 4 айдай ғана уақыт өтті, ал футболға әуесқой студенттер сүйікті ойындарын сағынып үлгерген.
Владимир Мирзаның концерті
04 Қазан 2018
ҚММУ-нің акт залы сахнасында атақты орындаушы ҚММИ-ң санитарлық-гигиеналық факультетінің түлегі, ақын және композитор, авторлық әндердің орындаушысы Владимир Борисович Мирзаның концерті үлкен табыспен өтті.
Құтырудың алдын-алу шаралары
04 Қазан 2018
28 қыркүйек күні ДДСҰ бастамасымен дүниежүзінде «Дүниежүзілік құтыруға қарсы күрес күнін» атап өтеді. Бұл іс-шараны жыл сайын осы қауіпті аурумен күрес әдістеріне назар аудару және алдын-алу шаралары туралы халықты ақпараттандыру мақсатында өткізіледі.
Тәжікстаннан келген студенттер ҚММУ чемпионатында
04 Қазан 2018
20 қыркүйектен бастап ҚММУ-де академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Абуали Ибн Сино атындағы (Душанбе) Тәжікстан мемлекеттік медицина университетінің студенттері оқиды.
ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы
03 Қазан 2018
2018 жылғы 21 қыркүйек күні университетте 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін қорғау өтті. Диссертациялық кеңес отырысын төрағасы м.ғ.д. Турмухамбетова Анар Акылбековна ашып, күн тәртібімен таныстырды.
ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы
03 Қазан 2018
2018 жылғы 20 қыркүйек күні университетте 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін қорғау өтті.
Мейрамдарыңызбен құрметті мұғалімдер!
02 Қазан 2018
Қыркүйектің соңғы жұмасында, «Мұғалімдер күні» және «Қарттар күні» екі жарқын күнді тойлауға арналған ҚММУ-де дәстүрлі түрде салтанатты жиналыс өткізіледі.
Университеттегі вакциналау
02 Қазан 2018
Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университеті 2018 жылдың 27-28 қыркүйегінде профилактикалық іс-шаралардың аясында, университет қызметкерлері мен клиникалардың медицина қызметкерлері арасында тұмауға қарсы вакциналау жүргізді. Барлығы 300-ден астам қызметкер егілді.
ҚММУ-де ғылым жөніндегі директор, доктор Ксин Ши жұмысын бастады.
02 Қазан 2018
ҚММУ-де ғылым жөніндегі директоры Ксин Ши (Манчестер Метрополитан университеті, Ұлыбритания) жұмысын бастады.