ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы

03 Қазан 2018

2018 жылғы 20 қыркүйек күні университетте 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін қорғау өтті.

Диссертациялық кеңес отырысын төрағасы м.ғ.д. Турмухамбетова Анар Акылбековна ашып, күн тәртібімен таныстырды.

Күн тәртібіндефилософия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін қорғау өткізу. Диссертация тақырыптары медицинаның өзекті сұрақтарына арналған: «Биологиялық және синтетикалық материалдарын қолдануымен нефропексия моделінде бүйректің және паранефралды тіндердің реакциясын бағалау» (докторант Е.М.Асамиданов) және «Алдыңғы құрсақ қабырғасы жарығының пласикасы үшін жасушадан тыс ксеноқұрсақ матриксін қолдану арқылы эксперименттік негіздеу» (докторант Р.М. Бадыров). Ғылыми кеңесшілері: Абатов Нуркаси Тулепбергенович – медицина ғылымдарының кандитаты, профессор, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің хирургиялық пәндер кафедрасының меңгерушісі, Қарағанды қ., Қазақстан Республикасы; Тусупбекова Майда Масхаповна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің патологиялық анатомия және сот медицинасы кафедрасының меңгерушісі, Қарағанды қ., Қазақстан Республикасы және шетелдік кеңесшіАльбертон Иосиф Натанович – PhD докторы, Шаарей Цедек Медицина орталығының «Бет» хирургия бөлімшесінің жетекшісі. Иерусалим қ., Израиль.

Табысты қорғауларыңызбен құттықтаймыз!!!