ТІЛ- ХАЛЫҚТЫҢ ЖАНЫ
02 Қазан 2018
Әрбір тіл - тұтас әлем. Құрметтеуге лайықсыз тіл жоқ. Тілдер мен мәдениеттердің бірлігі - егемен республиканың күші, оның болашағын құруға болатын ол монолит.
Медициналық білім беру ұйымдарының ПОҚ-ын оқыту
01 Қазан 2018
2018 жылдың 24.09. Инновациялық технологиялар трансферті орталығы негізінде «Денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру» 005 республикалық бюджеттік бағдарламасына сәйкес «Студенттерді бағалау бойынша медициналық білім беру ұйымдары тренерлерінің ілгерлету курсы» модулі бойынша медициналық білім беру ұйымдарына кезекті ПОҚ-ты оқытуды бастады.
«Сарыарқа трейл – 2018»
30 Қыркүйек 2018
30 қыркүйек күні Қарағанды қаласының маңайында "Сарыарқа трейл" жүгіру сайысы өтті.16 км жүгіру бойынша 18-35 жас аралығындағы категорияда пьедесталдың 3-орнына "Жалпы медицина"мамандығының 1-031 тобының студенті Овцынов Павел жайғасты(жаттықтырушысы Овцынов Владислав Васильевич).
Магистранттар және докторанттардың ЖОО басшыларымен кездесуі
27 Қыркүйек 2018
2018 жылдың 25 қыркүйегінде ҚММУ базасында стратегиялық даму, ғылым және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректоры Турмухамбетова Анар Акылбековнамен медицина мектебінің, денсаулық сақтау және фармация декандарымен, магистранттар мен 1 жылдың докторанттары арасында ғылыми-зерттеу, диссертациялық жұмыстарды жазу, зерттеу мәселелерін анықтау, гипотеза мен оның міндеттерін тұжырымдарды құру мәселелеріне арналған кездесу болды.
Тілдер күніне арналған көптілді зияткерлік ойыны.
27 Қыркүйек 2018
2018 жылдың 21 қыркүйегінде тілдер күніне орай, шет тілдер кафедрасының ПОҚ көптілді зияткерлік ойынын өткізді. 6 кезеңнен тұратын ойынға, университет мұғлімдері «Жалпы медицина» және «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығының бірінші курс студенттері мен мейірбикелік білім беру мектебінің оқушылары қатысты.
«ERG run fest 2018»
26 Қыркүйек 2018
2018 жылдың 23 қыркүйегінде Павлодар облысының Ақсу қаласында «ERG run fest» жүгірі фестивалі өтті Оның бағдарламасына 3,5 және 10 км. жүгіру дистанциялары кірді. 10 км. жүгіру дистанциясы бойынша 2- абсолют орынға ие болған «Жалпы медицина» мамандығының 1-031 топ студенті Овцынов Павел (Жатықтырушы: Овцынов Владислав Васильевич).
Мейірбике ісі саласындағы ҚММУ мен Вильнюс университеті (Литва) арасындағы ынтымақтастық
25 Қыркүйек 2018
2018 жылғы 17 қыркүйекте Вильнюс университетінің денсаулық ғылымдары институтының директоры Наталья Фаткулина Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне келді.
Профессор Томас Качергюстің ҚММУ-де академиялық ұтқырлығы
25 Қыркүйек 2018
2018 жылдың 17 қыркүйегі мен 28 қыркүйегі аралығында Вильнюс университетінің (Литва) медицина факультетінің биомедициналық ғылымдар институтының физиология, биохимия, микробиология және зертханалық медицина кафедрасының доценті Томас Качергюс академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында ҚММУ-да лекциялар мен практикалық сабақтар жүргізеді.
Медициналық білім беру ұйымдарының ПОҚ-ын оқыту
25 Қыркүйек 2018
2018 жылдың 17.09. Инновациялық технологиялар трансферті орталығы негізінде «Денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру» 005 республикалық бюджеттік бағдарламасына сәйкес «Виртуалды науқастарды қолдану арқылы проблемалық-бағытталған оқытудың тьюторларын оқыту бойынша медициналық білім беру ұйымдары тренерлерінің ілгерлету курсы»
Қазақстан халқы тілдерінің күні
18 Қыркүйек 2018
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығымен бекітілген Қазақстан халқы тілдерінің күні қыркүйек айының үшінші жексенбісінде атап өтіледі. Бұл мереке Қазақстан халқының бірлігін, төзімділігін, келісімін, мәдениет пен дәстүрлердің сыйластығын білдіреді.