«Алло, біз таланттарды іздейміз!» шығармашылық марафоны
18 Қыркүйек 2018
15 қыркүйек күні біздің университетте «Алло, біз таланнтарды іздейміз» шығармашылық марафоны өтті. Марафон «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Сарыарқа жастары» студент жастар жобасы бойынша өткізілді.
Медициналық білім беру ұйымдарының ПОҚ-ын оқыту
14 Қыркүйек 2018
2018 жылдың 03.09. Инновациялық технологиялар трансферті орталығы негізінде «Денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру» 005 республикалық бюджеттік бағдарламасына сәйкес «Симуляциялық оқытуды ұйымдастыру бойынша медициналық білім беру ұйымдары тренерлерінің ілгерлету курсы» модулі бойынша медициналық білім беру ұйымдарына кезекті ПОҚ-ты оқытуды бастады.
«Біз сіздерді мәңгі есте сақтаймыз және сол естелікпен өмір сүреміз»
14 Қыркүйек 2018
1979 жылдың желтоқсан айында достық тәртіпті орнату мақсатында Совет одағының әскері Ауғанға аттанды, және бір жыл көлемінде қайтадан оралуды көздеді. Бірақ Совет одағының жақсы ниеті көп жылдық соғысқа айналды. 1987 жылы Қарағанды мемлекеттік медицина институтының 2 курс студенті Кулмаханов Марат Турганбекович сол оқиғаның бір қатысушысы болды.
Отаго университетінің (Жаңа Зеландия) профессоры Дэвид Вудстың академиялық ұтқырлық шеңберінде келуі
13 Қыркүйек 2018
2018 жылдың 10 қыркүйек күні ҚММУ-не клиникалық фармацевт, Жаңа Зеландиядағы Evidence-Based Network өкілі, Жаңа Зеландияның балаларға арналған Формуляры мен Жаңа Зеландияның Формулярының редакциялық директоры, Отаго Университетінің (Жаңа Зеландия) Фармация мектебінің профессоры Дэвид Вудс келген болатын. Профессор ҚММУ-нің клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасында қыркүйектің 21-не дейін барлық мамандықтар бойынша резидентура студенттеріне дәріс оқитын болады.
Болгарияның Пловдив медициналық университетіндегі профессордың сапары
13 Қыркүйек 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде 2018 жылдың 10-21 қыркүйегі аралығында Пловдив медициналық университетінің профессоры Таня Китова барады.
Жол ашар
11 Қыркүйек 2018
Сенбі күні, 08 қыркүйекте «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Сарыарқа жастары» студенттік жастар жобасы бойынша дәстүрлі «Жол ашар» викторинасы өтті.
«Жақсы көрсеткішке қол жеткіз!»
11 Қыркүйек 2018
9 қыркүйек күні салауатты өмір салтының белсенді студенттері дене тәрбиесі кафедрасының оқытушылары Л.А.КучинажәнеЕ.А.Райнгардттың басшылығымен «Денсаулық фестивалі» республикалық жобасы аясында өткен «Жақсы көрсеткішке қол жеткіз!» кең ауқымды акциясына қатысты.
KazMSA шеңберінде Сантьяго-де-Компостеле университетіне академиялық ұтқырлық
10 Қыркүйек 2018
Мен «Стоматология» мамандығы бойынша 3 курс студентімін. Осы жазда Испанияда SCORA-ны алмасубағдарламасы бойынша қатысу мүмкіндігіне ие болдым. 22 шілде мен 16 тамыз аралығында Santiago de Compostela университетінде оқыдым.
«Денсаулық фестивалі»
10 Қыркүйек 2018
2018 жылдың 9 қырқүйегінде «Денсаулық сақтау фестивалі 2018» атты жыл сайын жүргізілетін акция өтті. Фестивальдің өтуіне біздің университеттің студенттері белсене ат салысты.
Медицина мектебіндегі Білім күні
10 Қыркүйек 2018
ҚММУ акт залында «Білім күніне» арналған «Жалпы медицина» және «Стоматология» мамандықтарының 1 курс студенттеріне арналған танысу жиналысы өткізілді.