Жол ашар

11 Қыркүйек 2018

Сенбі күні, 08 қыркүйекте «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Сарыарқа жастары» студенттік жастар жобасы бойынша дәстүрлі «Жол ашар» викторинасы өтті.

«Жол ашар» - бұл бірінші курс студенттеріне «Alma mater» қабырғасында білім алуға көмектесетін спорттық-зияткерлік ойын.

Осы жылы викторина квест-ойын түрінде өтті. Тапсырмаларды орындау үшін қатысушылар белгілі бір жерде ойынға қатысқанын растау үшін жалпы командалық фото жасады және содан кейін ғана келесі тапсырма алды.

Ең аз уақытты жұмсаған Команда жеңімпаз болып танылды, кубок алды, барлық қатысушылар І дәрежелі дипломмен марапатталды.

Келесі жеңімпаздар II және III дәрежелі дипломдармен марапатталды. Сонымен қатар, «Үздік форма, ұран және эмблема», «ЖОО аясындағы үздік селфи» номинациялары бойынша командалар марапатталды.

Жастар жұмыс жөніндегі бөлім