Дьюк Университетінің (АҚШ) делегациясы ҚММУ-де кездесу өткізді
05 Қыркүйек 2018
2018 жылдың 3-4 қыркүйек күндері ҚММУ-не Дюк университетінің өкілдерімен кездесу өтті. Оқу мәселелері бойынша деканы Коллен О’Коннор Грачовский, Дьюк университетіндегі Ғаламдық инновациялық даму орталығының директорының көмекшісі Элина Урли Ходжес, Деканның көмекшісі Дебора Энгле.
Бірінші курс студенттерінің арасында тестілеу жүргізу
05 Қыркүйек 2018
28 тамызда Карағанды Мемлекеттік Медициналық университетінде жаңадан қабылданған бірінші курс студенттерінің арасында ағылшын және орыс тілдерінде тестілеу жүргізілді.
ҚММУ QS Stars рейтингі бойынша «3 жұлдыз» берілді
04 Қыркүйек 2018
2018 жылдың тамыз айында Quacquarelli Symonds (QS) халықаралық рейтинг агенттігі (Ұлыбритания) жүргізген аудит қорытындысы бойынша, ҚР медициналық жоғары оқу орындары арасында бірінші болып Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне QS Stars «3 жұлдызы» тағайындалды.
Палацский университетіне академиялық ұтқырлық
22 Тамыз 2018
"Біз болашақты көре алмаймыз, бірақ барлығы өз қолымызда" - Палацкий атындағы университетінің ұраны.
ҚММУ-нің ҚР білім беру қызметкерлерінің Республикалық тамыз кеңесінің «Білім беру хабын құру жағдайында қазақстандық жоғары мектепті жаңғырту» секциясына қатысуы
14 Тамыз 2018
2018 жылдың 13 тамызында ҚММУ интернационалдандыру директоры Марк Руис-Соррилья Крусат және халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы С.Б. Қасымова.
Люблин медициналық университетінің (Польша) «Жалпы медицина» мамандығының 4 курс студенттерінің академиялық ұтқырлығы
14 Тамыз 2018
Академиялық ұтқырлықбағдарламасы бойынша, біз 4 курс студенттері: Абильмажинова Әдемі, Оспанова Дана, Оспанова Диана, Жукова Надежда, Акжанов Ғанибек Польшаның Люблин қаласындағы медициналық университет базасында 2018 жылғы 1 шілдеден бастап 31 шілдеге дейінөндірістік тәжірибиені өттік. 1 ай көлемінде гинекология және педиатрия бөлімшелерінде тәжірибеде болдық.
Құттықтаймыз!
13 Тамыз 2018
2018 жылдың 1 тамыз күнінен бастап, ҚММУ интернационаландыру директоры Марк Руис-Соррилья Крузате (Барселона, Испания университеті) өз жұмысын бастады. 2013-2017 жылдары, Марк Руис-Соррилья Крузате халықаралық саяасаты жөніндегі проректорының көмекшісі ретінде Барселона университетінде жұмыс істеді, Шығыс Еуропа, Ресей Федерациясы мен Орталық Азия жоғары оқу орындарымен қарым-қатынастардың үйлестірушісі болды;
Жалпы медицина және стоматология факультетінің бакалавриат түлектеріне дипломды табыстау рәсімі
27 Шілде 2018
26 және 27 шілде күні ҚММУ акт залында жалпы медицина және стоматология факультетінің бакалавриат түлектеріне дипломды табыстау салтанатты рәсімі өткізілді.
«Жалпы медицина» мамандығы бойынша бакалавриат түлектеріне дипломдарды табыстау
24 Шілде 2018
2018 жылдың 21 шілдесінде ҚММУ Мәжіліс залында 5В130100 «Жалпы медицина» мамандығы бойынша ағылшын тілінде оқитын бакалавриат түлектеріне дипломдарды салтанатты түрде табыстау рәсімі өтті.
Барселонадағы ҚММУ топ-менеджерлерін оқыту
23 Шілде 2018
Шілде айының 3 мен 17 күндері аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің қызметкерлер тобы Испаниядағы Graduate School of Management базасында «Білім берудегі менеджмент» курсы бойынша кәсіптік оқытудан өтті.