Құттықтаймыз!

13 Тамыз 2018

2018 жылдың 1 тамыз күнінен бастап, ҚММУ  интернационаландыру директоры Марк Руис-Соррилья Крузате (Барселона, Испания университеті) өз жұмысын бастады. 2013-2017 жылдары, Марк Руис-Соррилья  Крузате халықаралық саяасаты жөніндегі  проректорының көмекшісі ретінде Барселона университетінде жұмыс істеді, Шығыс Еуропа, Ресей Федерациясы мен Орталық Азия жоғары оқу орындарымен қарым-қатынастардың үйлестірушісі болды; Erasmus Mundus бағдарламасы (Лот орыс) «Eranet Mundus» бағдарламасы Erasmus Mundus (Лот Орталық Азия) «CASEU», сондай-ақ академиялық басқару директоры, Барселона университетінің Халықаралық жазғы мектебінің әкімшілік және маркетинг мәселелерін үйлестірушісі болды.

ҚММУ-де Марк Руис-Соррилья Крузате интернационаландыру үрдісін үйлестіреді, университеттің бәсекеге қабілеттілігін арттырады, интернационаландыру стратегиясын жүзеге асырады және қамтамасыз етеді, сондай-ақ шет елдермен жаңа серіктестіктерді енгізеді.