ҚММУ QS Stars рейтингі бойынша «3 жұлдыз» берілді

04 Қыркүйек 2018

2018 жылдың тамыз айында Quacquarelli Symonds (QS) халықаралық рейтинг агенттігі (Ұлыбритания) жүргізген аудит қорытындысы бойынша, ҚР медициналық жоғары оқу орындары арасында бірінші болып Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне QS Stars «3 жұлдызы» тағайындалды.

QS 0-ден 5+ дейінгі «жұлдызы» рейтингі 50-ден астам әртүрлі көрсеткіштерден аудиттің нәтижесі бойынша ұпайлар санына байланысты жоғары оқу орындарына тағайындалады. Білім беру қызметтерін ұсыну, түлектерді жұмысқа орналастыру және инфрақұрылымды дамыту сияқты бірқатар көрсеткіштер бойынша біздің университетіміз жоғары ұпайға ие болды.

Бүгінгі таңда, қазақстандық жоғары оқу орындары арасында QS «4 жұлдыз» тек қан 1 университетте бар - Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, ал Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетінде және Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетінде 3 жұлдыз болып табылады, Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінде екі жұлдыз бар.