Болгарияның Пловдив медициналық университетіндегі профессордың сапары

13 Қыркүйек 2018

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде 2018 жылдың 10-21 қыркүйегі аралығында Пловдив медициналық университетінің профессоры Таня Китова барады.

Профессор Таня Китова университеттің студенттеріне арналған морфология кафедрасында дәріс және тәжірибелік сабақтар жүргізеді. Сыныптар орыс және ағылшын тілдерінде жүргізіледі.

Профессор университетпен танысып, ректор Р.С.Досмағамбетовамен, ұйымдастыру-экономикалық жұмыс жөніндегі проректор М.Т. Телеуовпен және оқу-әдістемелік жұмыстар жөніндегі проректор В.П. Риклефспен кездесті. Сондай-ақ, Таня Китова тарих мұражайына, ұжымдық пайдалану зертханасына, практикалық дағдылар орталығына және ҚММУ анатомиялық мұражайына барды. Демалыс күндері Астана қаласына мәдени-танымдық экскурсия ұйымдастырылады.

Профессордың дәрістеріне қатысуға ниет білдіргендердің барлығын Халықаралық ынтымақтастық бөліміне кесте туралы толық ақпарат алу үшін хабарласуларыңызды сұраймыз.