ҚММУ-де ғылым жөніндегі директор, доктор Ксин Ши жұмысын бастады.

02 Қазан 2018

ҚММУ-де ғылым жөніндегі директоры Ксин Ши (Манчестер Метрополитан университеті, Ұлыбритания) жұмысын бастады.

2007-2009 жылдар аралығында Ксин Ши докторлық дәрежеге жеткенде Шеффилд университетінің медицина мектебінде (Ұлыбритания) дәлелді медицина бағытында және Манчестер университетінде (Ұлыбритания) әлеуметтік статистика саласындағы зерттеуші ретінде жұмыс істеді. 2015 жылы Корольдік статистиктер қоғамы (Ұлыбритания) доктор Ксин Ши үздік статистиканы (CStat) берді. Корольдік статистика қоғамының мүшесі және Халықаралық қытай статистикалық ассоциациясының тұрақты мүшесі (ICSA).
Доктор Ксин Ши Манчестер комитетінің Корольдік статистика қоғамының қызметкері болып тағайындалды және Шанхай (Қытай) университеті жанындағы Big Data бизнес және қолданбалы статистика орталығының профессоры және директоры. Сонымен қатар,  Ксин Ши - Халықаралық журналдың Деректерді талдау әдістері мен стратегиялары халықаралық журналының және IMA Journal of Management Mathematics журналының редакторы. 2012 жылдан бастап Д-р Ксин Ши Шанхай университетінің байқаушы кеңесінің мүшесі болды.

Ксин  Шидің үлкен деректерінің денсаулық саясатына, денсаулық сақтаудың жекелендірілген басқарылуына, соның ішінде денсаулық сақтаудың алдын-ала басқарылуына, мониторингіне, алдын алуға және араласуға бағытталған негізгі қызығушылығы. Осы бағыттарда  Ксин Ши Манчестер университетінің, Салфорд университетінің (Ұлыбритания) әріптестерімен белсенді түрде жұмыс істейді.
Ксин Ши денсаулық сақтау саласындағы болып табылады. Атап айтқанда Ұлыбритания, Қытай және Бразилиядағы халықаралық сарапшы. 2014 жылдан бүгінгі күнге дейін доктор Ксин Ши Манчестер Метрополитен Университетінің Бизнес мектебінде қолданбалы статистика туралы дәрістерді ұсынады.

ҚММУ докторы Ксин Ши ғылымды дамыту процесін және ғылыми зерттеулерде білім алмасуды үйлестіреді.