ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы

24 Қазан 2018

2018 жылғы 19 қазан күні университетте 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін қорғау өтті. Күн тәртібіндефилософия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Антенатальді плацентарлы жеткіліксіздігін бағалаудағы СД15-иммундыфенотиптенудің диагностикалық маңызы»тақырыбына 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге Камышанский Евгений Константиновичтың диссертация қорғауы.

Ғылыми кеңесшілері: Тусупбекова Майда Масхаповна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің патологиялық анатомия және сот медицинасы кафедрасының меңгерушісі, Қарағанды қ., Қазақстан Республикасы және Зайдман Лариса Николаевна– медицина ғылымдарының кандидаты, доцент, патология институтының бас дәрігері және Майнце қаласының Университеттік медицина орталығының балалар патологиясы тобының жетекшісі, Германия.

Табысты қорғауыңызбен құттықтаймыз!!!