«Тұмау, ЖРВИ және жедел нейроинфекциялар дәрігер тәжірибесінде» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы.
02 Қараша 2018
2018 жылдың 19 қазанында ҚММУ қабырғасында «Жұқпалы аурулар дәрігерлер қоғамы», облыстық денсаулық сақтау басқармасы облыстық қоғамдық ұйымы «Тұмау, ЖРВИ және жедел нейроинфекциялар дәрігердің тәжірибесінде» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясын ұйымдастырды. Мұндай ауқымды іс-шара « көрсету- айту- тәжірибемен бөлісу» форматында жүзеге асырылды. Конференцияның өзектілігі ауа-тамшылы инфекцияларының көтерілу кезеңінде өткізілгендігі.
ҚММУ-дегі «Не? Қайда? Қашан?» ойыны
01 Қараша 2018
Жастармен жұмыс жасау бөлімі «INSIGHT» пікірталас клубымен бірге «Не? Қайда? Қашан?» ойыны бойынша ҚММУ-де IV ашық біріншілік өткізді. Биылғы жылы турнир «Рухани Жаңғыру» бағдарламасын орындау аясында өткізілді.
Болашақ жастары
01 Қараша 2018
2018 жылдың 29 қазанында Жастармен жұмыс жасау бөлімі «INSIGHT» пікірталас клубымен бірлесе отырып, жаңа Қазақстанның маманынқалыптастыруға арналған «Болашақ жастары» пікірталас турнирінің I кезеңі өтті.
ПДО-да академиялық ұтқырлық бағдарламасы
01 Қараша 2018
Сыртқы академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша 2018 жылдың 6 мен 31 қазан аралығында ҚММУ практикалық дағдылар орталығыныңда Абу Али Ибн Сино атындағы Бухара мемлекеттік медицина институтының студенттері «Төтенше жағдайдағы симуляциялық курсы» пәнінен (90 сағат, 2 кредит) білім алды.
«Қазақстандағы 100 жаңа есім» жобасының жеңімпаздарымен кездесу
01 Қараша 2018
2018 жылдың 30 қазан күні «Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында біздің университетіміздің студенттері «Қазақстандағы 100 жаңа есім» жобасының жеңімпаздарымен кездесуі өтті
«БМСК деңгейінде фертильді жастағы әйелдер денсаулығының мониторингі»
01 Қараша 2018
2018 жылдың 29 қазанында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті мен Қарағанды облысының Денсаулық сақтау басқармасы бірлесіп, Клиникалық жұмыс және ҮКД жөніндегі проректор Б.Н. Көшерованың, Бала мен босандыру жөніндегі басшысының орынбасары Г.К. Мамалинаның және университеттің педагогикалық оқытушылар құрамының қатысуымен медициналық ұйым басшыларының орынбасарлары, акушер-гинеколог дәрігерлер, жалпы практика дәрігерлері
ҚММУ-нің Эразмус+ ЖББӘА жобалары нәтижелерінің көрмесіндегі жеңістері
30 Қазан 2018
2018 жылдың 25 қазанында Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінде Қазақстан жоо-ның, ұлттық органдарының, ЕО-қа мүше елдердің елшіліктері мен басқа да қызығушылық танытқан ұйымдар өкілдерінің қатысуымен Эразмус+ бағдарламасының жоғары білім беру әлеуетін арттыру бойынша жобалары нәтижелерінің көрмесі және бағдарламаның Қазақстандағы Ақпараттық күні болып өткен болатын.
Триаж бойынша көшпелі оқыту семинары
30 Қазан 2018
2018 жылдың 18 қазанынан бастап Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Инновациялық технологиялар трансферті және кәсіби дамыту орталығымен Қостанай облысының медицина қазметкерлерін жоғары және орта буындарына «Медициналық ұйымдардағы триаж жүйесі» көшпелі оқыту семинары ұйымдастырылды.
ҚММУ АЛҒАШҚЫ МЕДИКО-САНИТАРЛЫҚ КӨМЕКТІҢ ДАМУ ТАРИХЫНДА
29 Қазан 2018
2018 жылдың 25-26 қазанында, Астана қаласында , Алма-Аталық декларациясының 40- жылдығы бойынша ХХІ ғасырдың заманауилығына бейімделген, декларацияны жаңаша жетілдіруге қол қою шегіндегі, алғашқы медико-санитарлық көмек бойынша Жаһандық конференция өтті.
ҚММУ SESAM және SSH-да
28 Қазан 2018
Қарағанды Медициналық Университетінің практикалық дағдылар орталығы SESAM атты Еуропадағы симуляциялық орталықтар және АҚШ-тағы SSH-атты аккредитациялау орталығынын халықаралық симуляциялық орталықтар тізіміне кірді.