Болашақ жастары

01 Қараша 2018

2018 жылдың 29 қазанында Жастармен жұмыс жасау бөлімі «INSIGHT» пікірталас клубымен бірлесе отырып, жаңа Қазақстанның маманынқалыптастыруға арналған «Болашақ жастары» пікірталас турнирінің I кезеңі өтті.

Турнир қатысушылары Қазақстанның болашақ мамандарын қалыптастыру мәселелері бойынша қоғамдық пікірталасқа студенттерді тарту тақырыбын талқылады. Жас пікірталасшылар қоғамды қызықтыратын сұрақтарға жауап беруге тырысты.

Студенттер тек қана пікірталасшылар ғана емес қарапайым студенттер де мемлекеттің барлық салаларынан білімі болуы керек деген қорытындыға келді, себебі жаңа қазақстандық маман толыққанды және өмірдің барлық салаларында білімді болуы тиіс.

Турнирдің қорытындысы бойынша орындар келесідей бөлінді:

1 орын: Жакбаева Баглан 1-003 ТФП және Аяпберген Гулжан 3-006 ММ

2 орын: Оспанов Мирас 1-025 ШМ және Рововая Татьяна 2-034 ММ

3 орын: Айболтенова Мадина 1-009 ТФП және Куатова Наргиз 1-026 ММ

4 орын: Турар Айжан 1-022 ММ және Тукашева Камила 1-001 Био.

Барлық қатысушыларға құрмет грамоталары, ал ең бастысы баға жетпес тәжірибе берілді.

Игорь Фисенко 6-071 ММ

«INSIGHT» пікірталас клубының жетекшісі