Резиденттердің шығу циклы
19 Ақпан 2019
Медуниверситеттің екінші курс резиденттері нефрология, пульмонология, гематология мамандықтары бойынша Абай қ. ОА базасында шығу циклынан өтті.
Теологпен кездесу
13 Ақпан 2019
Жастардың діни сауаттылығын арттыру мақсатында Қарағанды медицина университетінің студенттері діни қызметкерлер өкілдерімен, дінтанушылармен және Діни істер департаментінің өкілдерімен жиі кездесулер өткізіледі. Солардың бірі университетте болды.
Кідіріссіз алгоритмдер
13 Ақпан 2019
Практикалық дағдылар орталығының тьюторлары «Жүрек өкпе реанимациясы. Жүкті әйелдер мен балалардағы ерекшеліктері. Кеңірдекті интубациялау» тақырыбында тренинг өткізді.
Оқытушылар арасындағы турнирдің күміс жүлдесі
12 Ақпан 2019
2019 жылдың 9 ақпанында Қарағанды Экономикалық университетінің спорт кешенінде Қарағанды қ. университеттерінің профессорлы-оқытушылар құрамы мен қызметкерлерінің арасында мини-футболдан II турнир өтті. Биылғы жарыс Ауғанстаннан Кеңес әскерлерінің шығарылуының XXX жылдығына арналды.
Арандатуларды қалай қабылдауға болады?
11 Ақпан 2019
Ректордың көмекшісі М.Р.Оңайбековтың бастамасымен ҚМУ-де КММ «Қарағанды облысының Жастар ресурстық орталығының» бөлім жетекшісі Е.Б.Хамитовтың «Медицина», «Қоғамдық денсаулық сақтау және фармация», «Стоматология» және «Мейіргерлік білім беру» мектептерінің оқу топ старосталарымен кездесуі өтті.
Үндістан зауыттарындағы оқу сапары
06 Ақпан 2019
2019 жылдың 11 мен 21 қаңтары аралығында Қарағанды Медицина университетінде «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығының студенттері үшін академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Үндістан Республикасындағы фармацевтикалық зауыттарға оқу тәжірибесі ұйымдастырылды.
Қолды түсіру немесе обырмен күресу?
05 Ақпан 2019
Қоғамдық денсаулық және фармация мектебінің УСӨБК-нің СӨС секторының белсенділері академик Е.А.Бөкетов атындағы №52 ЖОББМ-де «Онкологиялық аурулардың алдын алу және қауіп факторлары» атты тематикалық дәріс өткізіліп, бұл дәріс осы «Дүниежүзілік обырға қарсы күрес күніне» орай ұйымдастырылды.
Қонақтар ашықтық пен сапаны жоғары бағалады.
05 Ақпан 2019
Қарағанды медицина университетінің цифрландыру және процестерді автоматтандыру департаментінде, Қарағанды облысының мемлекеттік қызмет және мұрағаттармен қамтамасыз ету, мемлекеттік басқару органдарының өкілдері болды.
Болашақты инвестициялау
31 Қаңтар 2019
Астанада Президент Н.Ә.Назарбаевтың қатысуымен өткен Жастар жылының салтанатты ашылу рәсімінің тікелей көрсетілімі ҚММУ оқытушылары мен студенттер үлкен қызығушылығын туғызды.
Үндістан Республикасы күні
31 Қаңтар 2019
2019 жылдың 26 қаңтарында Үндістанда Республика күні атап өтілді. Өздерінің ұлттық мерекесіне орай Үндістанның орыс тілі кафедрасында оқитын студенттері мерекелік іс-шара дайындады.