Қонақтар ашықтық пен сапаны жоғары бағалады.

05 Ақпан 2019

Қарағанды  медицина университетінің цифрландыру және процестерді автоматтандыру департаментінде, Қарағанды облысының мемлекеттік қызмет және мұрағаттармен қамтамасыз ету, мемлекеттік басқару органдарының өкілдері болды.

Орынбасар жетекшісі Есентаева Динара Мұқатайқызы және Жапарова Зада Сағындыққызы  қонақтарының сапары барысында  ҚМУ Студенттік қызмет көрсету орталығының жаңа жұмыс түріне ауысуы туралы бағдарламасымен танысты. Қонақтар оқытушылар  және қызметкерлермен тікелей байланысын қоспағанда, студенттердің сауалнамасы, студенттердің өтініштерін өңдеудің икемді сандық жүйесін қанағаттанушлықпен атап өтті . Жүйе толығымен ашық, кез келген мобильді құрылғыдан қол жетімді

Сондай-ақ, цифрландыруды одан әрі дамыту және жаңа идеяларды енгізу мәселелері талқыланды. Сапар аясында орталықтың директоры М.Т. Күлтеновамен кездесу өтті, онда мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері, соның ішінде университетте қарастырылған мәселелер қаралды.

Қонақтарға ағымдағы жылдың қаңтарынан бастап « Электрондық сандық қол қойылған құжаттарды беру» қызметі ұсынылды.

Инновация «Сандық Қазақстан - 2020» Мемлекеттік бағдарламасының аясында енгізілді және қызмет көрсету тәртібін жеңілдетуге бағытталған.