«Сарыарқа жастары – табысты идеяларға бастау»
31 Қаңтар 2019
2019 жылдың 28 қаңтарында ҚММУ-де өзінің алаңында аймақтың сегіз оқу орнын біріктірген облыстық Студенттік жастар форумы өтті.
Жыл ғалымы университет хирургі болды
30 Қаңтар 2019
Қарағанды облысы әкімінің «Қайнар» жастар сыйлығының «Жыл ғалымы» номинациясына ҚММУ №3 хирургиялық аурулар кафедрасының ғылыми қызметкері, хирург-дәрігер, PhD докторы Бадыров Руслан Мұратұлы ие болды.
Қолынды созатын жер - Франция
29 Қаңтар 2019
2018 жылдың 25 қыркүйегінен бастап 2019 жылдың 7 қаңтарына дейін «Биология» мамандығының магистранты Ерубай Айдана Суюншибайқызы Пуатье университетінде (Poitiers, Франция) академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша оқып келді.
«Enactus KSMU-мен бірге оқу» онлайн-конкурсының жеңімпаздарын марапаттау.
28 Қаңтар 2019
Шексіз және зор ақпарат ағыны дәуірінде студентке сыни бағалау, талдау, материалдар мен ақпараттардан қорытынды жасау қажет болады.
ҚММУ-да ең үздік үштілді меңгерген оқытушы!
28 Қаңтар 2019
2019 жылдың 24-қаңтарында Қарағанды және Теміртау қалалары ЖОО-ның бейтілдік пәндерінің оқытушылары арасында өткен «Үштілді меңгерген оқытушы» атты жергілікті конкурсының қорытындысы бойынша Қарағанды мемлекеттік медицина университеті І орынға иеленді!
2019 жыл - Жастар жылы!
23 Қаңтар 2019
Жастық шақ – құндылықтар жүйесін қалыптастыратын кезең. Жас қазақстандықтардың жетістіктерімен жеңістері, алға деген ұмтылыстың, қажырлы еңбектің жан- жақты қолдаудың нәтижесі. Жастар – қоғамның жарқын болашақ кепілі, ал болашақ бүгіннен басталады.
Enactus KazakhstanWinter Camp 2019
23 Қаңтар 2019
Қазақстанда 2019 жылы жастар жылы деп жарияланды. Өмірдің барлық салалары жас ұрпаққа қол жетімді. Студенттердің кәсіпкерлігін дамытуға ерекше назар аударылады.
Профессор Зааль Кокайяның (Лунд университеті, Швеция) ҚММУ-не сапары
21 Қаңтар 2019
2019 жылдың 18 қаңтарында Лунд университетінің (Швеция) профессоры Зааль Кокайя Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде болды.
Спорт мерекесі
18 Қаңтар 2019
2019 жылдың 14 және 18 қаңтары аралығында ҚММУ мұғалімдері мен қызметкерлерінің 45-ші мерейтойлық спортакиадасы өтті.
Ататүрік университетіндегі академиялық ұтқырлық.
18 Қаңтар 2019
Мен «Оториноларингология оның ішіндегі балалар» мамандығының 2 курс резиденті академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша 2018 жылдың 28 қазан мен 23 желтоқсаны аралығында Ататүрік (Эрзурум қаласы, Туркия) университетінің емханасында білім алдым.