Enactus KazakhstanWinter Camp 2019

23 Қаңтар 2019

Қазақстанда 2019 жылы жастар жылы деп жарияланды. Өмірдің барлық салалары жас ұрпаққа қол жетімді. Студенттердің кәсіпкерлігін дамытуға ерекше назар аударылады.

11-16 қаңтарда Enactus KazakhstanWinter Camp 2019 бизнес - лагері өтті, оған 30-дан астам университеттер мен колледждердің студенттері, соның ішінде «EnactusKSMU»командасы қатысты. Іс-шара барысында «Enactus Kazakhstan» президенті Альбина Ержанова, «EnactusKazakhstan» директорлар кеңесінің өкілдері Мұрат Ильясов, Қарлығаш Қалтаева, Азамат Утенов, Асқар Нұриев, Нұриза Бактыбекова, Алмас Мұхаметов, Гүлбану Ақбалаева, шетелдік түлектер және студенттер Абылай Юсупов, Бақыт Қилыбаев, Даврон Юлдашев, Enactus Kazakhstan серіктестері Кристина Попова және Руслан Ильницкий қатысты.

Жобаларды стратегиялық жоспарлау, PR-командалары, сандық технологиялар мәселелеріталқыланды. Қатысушылар өз жобаларын жүзегеасыру үшін құнды білім алды.

Сабина Гофман, Enactus ҚММУ қоғаммен байланыс жөніндегі команданың вице-капитаны.