Жарыстың 4 -ші күнінің нәтижелері.
17 Қаңтар 2019
Жарыстың төртінші күні өтті. Міне оның қорытындысы:
Авиценна атындағы Бухара мемлекеттік медицина институтындағы академиялық сыртқы ұтқырлық бағдарламасы (Өзбекстан, Бухара)
17 Қаңтар 2019
«Жалпы медицина» мамандығының 4 курс студенттері сыртқы академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Абу Али ибн Сино атындағы Бухара мемлекеттік медицина институтында 2018 жылдың қыркүйек айынан желтоқсан айына дейін «Ішкі аурулар негіздері» және «Педиатрия негіздері» циклдарын оқыды.
Абуали Ибни Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетінде академиялық ұтқырлық
17 Қаңтар 2019
2018 – 2019 оқу жылының күзгі семестрі аралығында Қарағанды медицина университетінің медицина мектебінің 4 курсының 11 студенті Тәжікстан Республикасы, Душанбе қаласындағы Әбуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетінде оқуда болды.
Жарыстың 3 -ші күнінің нәтижелері.
17 Қаңтар 2019
Жарыстың үшінші күні өтті. Міне оның қорытындысы:
Жарыстың 2-ші күнінің нәтижелері.
16 Қаңтар 2019
Жарыстың екінші күні өтті. Міне оның қорытындысы:
Вильнюс университетіндегі академиялық ұтқырлық
15 Қаңтар 2019
Біз, «Жалпы медицина» мамандығының 4 курс студенттері Кнаятова Сағыныш пен Мырзахметова Камила, академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде 2018 жылдың 30 тамызы мен 28 желтоқсаны аралығында Еуропаның, әрі Литва Республикасының ең таңымал және тарихи ЖОО-ның бірі Вильнюс университетінде «Хирургия» және « Акушерлік және Гинекология» циклдерін өттік.
Жарыстың 1-ші күнінің нәтижелері.
15 Қаңтар 2019
Жарыстың бірінші күні өтті. Міне оның қорытындысы:
Health Big Data институтының ашылуы
14 Қаңтар 2019
2019 жылдың 9 қаңтарында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Института Health Big Data ашылды.
Курск мемлекеттік медициналық университетіне академиялық ұтқырлық бағдарламасы (Ресей, Курск қ.)
11 Қаңтар 2019
2018-2019 оқу жылының 8 семестрінің "Жалпы медицина" мамандығының 4 курс студенттері академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Курск мемлекеттік медициналық университетінде білім алды. Сабақ "Хирургиялық аурулар" және "Акушерлік және гинекология" пәндері бойынша өтті.
ЛУНД УНИВЕРСИТЕТІНДЕГІ АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ
08 Қаңтар 2019
Академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру аясында 6D110200 «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша 3-оқу жылының докторанты Омарова Алуа Ораловна 2018 жылдың 8 казаны мен 29 желтоқсаны аралығында Лунд университетінде (Лунд қ., Швеция) білім алды.