№3 ішкі аурулар кафедрасының Жаңа жылы
29 Желтоқсан 2018
Жаңа жыл қарсаңында ішкі аурулар кафедрасында жаңа жылдық шырша шеруі ұйымдастырылды. Қатысудың басты шарты: креативтілік, өзіндік ерекшелік, шығармашылық ізденіс. Конкурсқа 4, 6, 7 курс студенттері
«Мәңгілік ел жастары- индустрияға!»- «Серпін» әлеуметтік жобасы
29 Желтоқсан 2018
«Мәңгілік ел жастары- индустрияға!» - «Серпін» әлеуметтік жобасыны бойынша 2018 жылы желтоқсан айының 10 күні «Жалпы медицина» және «Стоматология» мамандығында оқитын 3 курс студенттерінің материалдық- техникалық, оқу- әдістемелік және жатақханадағы әлеуметтік- тұрмыстық жағдайына
4-6 курстар арасындағы дәстүрлі хирургия бойынша олимпиада
29 Желтоқсан 2018
2018 жылдық желтоқсан айының 21 мен 24 күндері аралығында - №2 хирургиялық аурулар кафедрасында м.ғ.д, профессор М.Е. Тұрғыновтың басшылығымен 4-6 курстар арасындағы дәстүрлі хирургия бойынша олимпиада өтті.
Ректордың студенттік белсенділермен кездесуі
28 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 27 желтоқсанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде ректордың студенттік белсенділермен жыл сайын өтетін кездесуі өтті.
Балалар үйіндегі ертегі
28 Желтоқсан 2018
Жаңа жыл қарсаңында Жастармен жұмыс жасау бөлімі «Жұлдыз» жастар денсаулық орталығының қатысушыларымен бірлесіп «Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған №3 мектеп-интернаты» тәрбиеленушілеріне арналған мерекелік бағдарлама ұйымдастырды.
Тағы да «Стомалогия» !
27 Желтоқсан 2018
Екінші рет «Стоматология» командасының ойыншылары ҚММУ чемпионатында өз жеңістерін атап өтті. (капитаны Жандарбек Каримов). Күзгі чемпионаттың жеңімпаздары бола отырып, команданың ойыншылары жеңіс дәмін татып, XVII чемпионатта чемпион атағымен қоштаспауға шешті.
«Мемлекеттік тілде медицицналық білім беру» атты айлықтың айнасы
27 Желтоқсан 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде дәстүрлі түрде 2018 жылдың 5-24 желтоқсаны аралығында өткен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған «Мемлекеттік тілде медицицналық білім беру» атты айлығы университет қызметкерлері, оқытушылары мен студенттері үшін көптеген жақсы іс-шараларға толы болды.
ҚР Денсаулық сақтау министрінің ҚММУ медицина белсенділеріжәне профессорлық-оқытушы құрамымен кездесуі
27 Желтоқсан 2018
ҚР Денсаулық сақтау министрі Е.А. Біртановтың Қарағанды облысына 26 желтоқсандағы жұмыс сапары аясында
Дербес брендинг немесе «мен» дербестігінің өзектілігі
27 Желтоқсан 2018
«Дербес брендинг немесе «мен» дербестігінің өзектілігі» бұл бүгінгі күннің кеңінен тараған тақырыптарының бірі, ал «Өзіндік жарқын және есте қаларлықтай брендті қалай құру керек?» деген сұрақ қазіргі кездегі жиі кездесетін сұрақтарға айналып отыр.
Әйелдерге қатысты зорлық-зомбылықты жоюға арналған халықаралықкүрес күні
27 Желтоқсан 2018
Әр бір тілде «әйел» деген атауды айтудың түрлі нұсқалары бар, бірақ олардың ешқайсысында бұл сөз «мықты, күшті» деген сөздермен тіркеспейді. Мүмкін әдемі, нәзік, әлсіз, бірақ «мықты» емес. Бұл әйел адамдардың мықты емес деген сөз емес. Бұл дегеніміз, тіпті, ең мықты деген әйелге де одан 10 есе күштірек ер адамның табылатынын аңғартады.