Бүгін ҚР Денсаулық сақтау министрі Е.А. Біртанов Қарағанды Медицина университеті клиникасына іс-сапарымен келді
26 Желтоқсан 2018
Қарағанды облысы әкімдігінің және Қарағанды облысының Денсаулық сақтау басқармасының қолдауымен «№2 қалалық аурухана» КМК ғимараты ҚР ДСМ «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» ШЖҚ РМК сенімді басқаруына берілді.
Astana Winter Marathon
25 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 23 желтоқсанында Қазақстан Республикасының қысқы спорт өмірінде үлкен іс-шара өтті. Астана қаласында «За пределами возможного» Astana Winter Marathon II мәрте өткізілді.
Жеңіл атлетикадан Қарағанды қаласының кубогы
25 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 21-22 желтоқсан аралығында Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне және Қарағанды облысы жаттықтырушыларын еске алуға арналған жеңіл атлетикадан Қарағанды қаласының кубогы өтті. Осы жарыста ҚММУ студенттері қатысып эстафета бойынша 4х200 метр қашықтықта жүлделі үшінші орынға ие болды.
Ректормен кездесу
25 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 24 желтоқсанында, №3 жатақханада ҚММУ ректорының университет жатақханасыныңстуденттік белсенділерімен дәстүрлі кездесуі өтті.
Біздің отбасымыздың KazMSAжаңа мүшелерімен екiншI кездесу
24 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 12 желтоқсанында ҚММУ жергілікті комитетінің Қазақстандық медицина жастар ұйымының ағымдағы оқу жылында екінші таныстыру кездесуі өтті. Кездесудің басты тақырыбы “KazMSA” отбасының жаңа мүшелерін құттықтау және біздің ұйым туралы, яғни оның мақсаттары, міндеттері, функциялары, құрылымы, ішкі ережелері туралы ақпараттандыру болды.
Морфология және физиология кафедрасының профессоры Ф.А. Миндубаеваның Қазан Мемлекеттік медицина университетіндегі ұтқырлығы (физиология)
24 Желтоқсан 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті (ҚММУ - Қарағанды) мен Қазан мемлекеттік медицина университетінің (Қазан) арасында академиялық ұтқырлық төңірегінде профессор Ф.А. Миндубаева 2018 жылдың қараша айының 30-нан желтоқсан айының 07–не дейін Қазан мемлекеттік медицина университетінің қалыпты физиология кафедрасында болып қайтты.
Абу али ибн Сино атындағы Бұхара мемлекеттік медицина университетіндегі академиялық ұтқырлық
24 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 26 қарашасы мен 07 желтоқсаны аралығында клиникалық аллергология, иммунология және микробиология кафедрасының профессоры м.а. Л.Ш. Сексенова академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Абу Али ибн Сино атындағы Бұхара мемлекеттік медицина университетінің қалыпты физиология және патологиялық физиология, патологиялық анатомия және сот-медицина сараптамасы, микробиология, вирусология және иммунология кафедраларында жұмыс атқарды.
«Не? Қайда? Қашан?» интеллектуалды ойыны
24 Желтоқсан 2018
емлекеттік тіл айлығы аясында «Медициналық білім туралы мемлекеттік тіл қабылдау» тақырыбы бойынша Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай «Мейіргер ісі» мамандығының студенттері «Не? Қайда? Қашан?» интеллектуалды ойынын ұйымдастырды. Сарапшылар командасы «Мейіргер ісі» мамандығының барлық топтарынан ұсынылды.
ҚММУ ректоры Р.С. Досмағамбетованың жұртшылықпен есеп беру кездесуі
24 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 21 желтоқсанында ҚММУ акт залында ҚММУ ректоры, профессор Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетованың жұртшылықпен есеп беру кездесуі өтті.
ҚММУ қызметкерлері қала әкімінің «Дарын-2018» сыйлығымен марапатталды»
21 Желтоқсан 2018
«Жастар жылы» қарсаңында ҚР Тәуелсіздік күніне арналған «Елімнің еркіндігі - Тәуелсіздік» атты салтанатты іс-шара аясында Қарағанды қаласы әкімінің «Дарын-2018» сыйлығын тапсыру рәсімі өткізілді.