Ұлттық тарихты түсінудің көкжиегін кеңейту: интеллектуалдық ойын «Рухани Жаңғыру»
20 Желтоқсан 2018
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 27-жылдығын тойлау қарсаңында №2 ішкі аурулар кафедрасы ұйымдастырған әртүрлі тренингтік аудандардың интерндер арасындағы дәстүрлі интеллектуалды ойын өткізілді.
ДӨҢГЕЛЕК ҮСТЕЛ «ЛАТЫН ГРАФИКАСЫ КЕШЕ, БҮГІН, ЕРТЕҢ»
20 Желтоқсан 2018
2018 жылы 7 желтоқсанда «Емдеу ісі», «Мейіргер ісі» мамандығының 1 және 2 курс білім алушылары арасында мейіргерлерге білім беру мектебінде ҚР Тәуелсіздік күніне арналған «Латын графикасы кеше, бүгін, ертең» атты дөңгелек үстел өткізілді.
Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетіндегі академиялық ұтқырлық
20 Желтоқсан 2018
Академиялық ұтқырлық аясында біз профессорлар С.К. Жаугашева және Д.Ж. Тайжанова Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде болдық. Бұл ЖОО бізді оқу, ғылыми, спорттық
Қазақстан тәуелсіздігіне 27 жыл
20 Желтоқсан 2018
Тәуелсіздік күні бүкіл әлемде мемлекеттіліктің негізін бейнелейтін маңызды мерекелердің бірі ретінде атап өтіледі. Қазақстан үшін Тәуелсіздік күні мемлекеттік егемендіктің идеясын бейнелеу ретінде тарихқа түсті.
16 желтоқсан – Қазақстандағы тарихи күн
19 Желтоқсан 2018
13 желтоқсанда ҚММУ акт залының сахнасында жыл сайынғы Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік Күніне арналған салтанатты жиналыс өтті.
Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің академиялық ұтқырлығы туралы
19 Желтоқсан 2018
Талиева Гульбанат Нургалиевна Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің «Академиялық ұтқырлық» бағдарламасы бойынша 26.11.2018 - 07.12.2018 аралығында жіберілді.
ҚОСТАНАЙ ОБЛЫСЫНДАҒЫ ӨЗЕКТІ ЖҰҚПАЛЫ АУРУЛАР БОЙЫНША -КӨШПЕЛІ МАСТЕР КЛАСС
19 Желтоқсан 2018
ХХ ғасырдың аяғында әлем халқының созылмалы жұқпалы аурулардың пайдасына аурушаңдығы құрылымында болған эпидемиологиялық көшуге қарамастан, инфекциялық патология мәселелері бүгінгі күнгі күні өзінің өзектілігін жоғалтқан жоқ.
«Туған жерге тағзым»
19 Желтоқсан 2018
13 желтоқсанда Жастармен жұмыс жасау бөлімі бейнелеу өнері үйірмесіменбірлесіп ҚММУ бас ғимаратының фойесінде «Туған жерге тағзым» атты студенттерінің бейнелеу өнерінің көрмесін ұйымдастырды. Шығармашылық акция «Рухани Жаныру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында өткізілді.
Назар аударыңыз: туберкулез туралы ақпарат!
19 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 12 және 13 желтоқсанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Жалпы медицина» мамандығының 1 және 2 курс студенттері үшін «Назар аударыңыз: туберкулез туралы қандай ақапаратты білу керек!» деген диспут-презентация өткізілді.
Алдын алу – қауіпсіздік кепілі!
19 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 10 желтоқсанында ҚММУ-де университет мектептерінің 1 курс топ старосталарының «Қарағанды облысының дін істері басқармасы» ММ бас маманы Н. В. Сәрсенбаевпен және «Қарағанды облысы конфессияаралық қатынастарының проблемаларын зерттеу және талдау орталығының» КММ инспекторы Б.Е.Күзекбаймен кездесуі ұйымдастырылды.