Студенттік ғылыми үйірменің кезекті отырысы
14 Желтоқсан 2018
Шет тілдер кафедрасында студенттік ғылыми үйірмесінің кезекті отырысы өтті. Отырысқа 12 бірінші курс студенті қатысты. Отырыс шеңберінде қатысушылар медицина мәтіндерінің нақты аудармасының маңыздылығын
Erasmus + жобасының шеңберінде «Жоғары білім берудегі әлеуетті арттыру» 2 жобасы бойынша интернационализациялау стратегиясын әзірлеу бойынша тренингке қатысу. «WELCOME» - «Жаңа ЖОО қауымдастықтарымен танысу үшін ашу»
14 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 19 қарашасы мен 23 қарашасы аралығында Халықаралық ынтымақтастық департаментінің басшысы С.Б. Қасымова, Қоғамдық денсаулық сақтау және фармация мектебінің академиялық жұмыс, ғылым және интернационалдандыру бойынша деканның орынбасары
«Lingua Latina» тілдік клубы
14 Желтоқсан 2018
Орыс тілі кафедрасында 2018 жылы «Lingua Latina” тілдік клубы жұмысын бастады. Бірінші отырыстарда студенттер сөздің айтылуы мен оқылуы, латын сөздерінде екпін қою дағдыларын пысықтады.
«Нұрсұлтан Назарбаев- Ұлттың Көшбасшысы»
14 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 29 қарашасында «Морфология және физиология» кафедрасының ұйымдастырылуымен Қазақстан Республикасының тұңғыш Президент күніне арналған тәрбие сағаты өткізілді. Іс-шараның мақсаты: студенттерде патриоттық сезімдерді тәрбиелеу «Рухани жаңғыру»
«Қазақ тілі – Қазақстан Республикасыныңмемлекеттік тілі» «Казахский язык – Государственный язык Республики Казахстан»
13 Желтоқсан 2018
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 27-жылдығы қарсаңында 2018 жылдың 7 желтоқсанында «Медицина білімі – мемлекеттік тілдің аясында» тақырыбында біздің университетімізде өткізілетін мемлекеттік тіл айлығы шеңберінде «Клиникалық фармакология және дәлелді медицина» кафедрасында осы тақырыпқа арналған іс-шара өткізілді.
Жүректен жүрекке
13 Желтоқсан 2018
«Қазақстан-2050» жалпыұлттық қозғалысы 2013 жылы 6 желтоқсанда құрылды. Оның құрылу идеясы Қазақстан Республикасының Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевқа тиесілі. Оның басты мақсаты - күшті мемлекет, дамыған экономика мен жалпыға ортақ еңбек үшін мүмкіндіктерге негізделген әлеуметтік қоғам құру.
Лунд университетінде (Швеция) ҚММУ оқытушыларының академиялық ұтқырлығы
12 Желтоқсан 2018
Ағымдағы жылдың 4 қарашасынан 4 желтоқсанына дейін академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша информатика және биостатистика кафедрасының доценті К.Е. Мхитарян, биология кафедрасының аға ғылыми қызметкері А.А. Кельмялене, микробиология кафедрасының аға оқытушысы А.Б. Николаева, қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасының оқытушылары О.К. Жамантаев және Ж.Е. Болатова Швециядағы Лунд қаласының университетіне тағылымдамаға жіберілді.
ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің Жауапты хатшысы Болат Тұрғанұлы Төкежанов Қарағанды облысына жұмыс сапары барысында Медициналық университеттің клиникасында болды
11 Желтоқсан 2018
Кездесу барысында ҚР ДСМ жауапты хатшысы Б. Т. Төкежанов жұмысқа дайындалған қабылдау-диагностикалық блокпен танысты, онда арнайы оқытылған медициналық қызметкерлер пациенттерді триаж-жүйе бойынша сұрыптайды және белгілі бір аймақта таратады. Сондай-ақ, анестезиология, реанимация және қарқынды терапия блогымен, операциялық, хирургиялық және терапевтік блоктарымен танысты.
«ҚММУ қыраны -2018»
11 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 8 қарашасында біздің университеттің спортшылары ұлттық спорт түрлерінен болған жарыста жеңіс үшін күресті.
Студенттік лига
11 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 19 қазаны мен 9 желтоқсаны аралығында "Шахтер" стадионында "Студенттік лига" жеке есеп бағдарламасында үстел теннисінен жарыстар өткізілді.