АИТВ-мен өмір сүріп жатқан адамдармен тиімді комплаенсі.
10 Желтоқсан 2018
Қарағанды облысында ЖИТС-пен кұрес жөніндегі қарсы Дүниежүзілік кампания аясында медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасында АИТВ жұқтырудың алдын алу мәселелері бойынша семинар сабағы өткізілді.
ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы
10 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 30 қарашасында ҚММУ-де диссертациялық кеңестің отырысы өтті. Күн тәртібіндефилософия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Жедел ішек инфекциясымен ерте жастағы балаларда бүйрек зақымдалуын бағалау» тақырыбына 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге Дильдабекова Айнур Смадияровнаның диссертация қорғауы болды.
10 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 30 қарашасында ҚММУ-де диссертациялық кеңестің отырысы өтті. Күн тәртібіндефилософия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Тыныс алу жолдарына Арал теңізінің шаңды-тұзды аэрозольдарының әсер етуі (эксперименттік зерттеу)»
10 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 29 қарашасында ҚММУ-де диссертациялық кеңестің отырысы өтті. Күн тәртібіндефилософия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Антибиотикке байытылған биоыдыраушы материалды қолданумен созылмалы остеомиелиттің оперативті емі»
10 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 29 қарашасында ҚММУ-де диссертациялық кеңестің отырысы өтті. Күн тәртібінде философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Тәж артерияларының қайта тарылуы кезендегі пуриндік алмасудың интермедиаттары» тақырыбына 6D110100 – «Медицина»
Olimpic Entrepreneurial Games
07 Желтоқсан 2018
28 және 29 қараша күндері Astana Hub-да Астана - Олимпиялық кәсіпкерлік ойындары өтті. Оған мұғалімдер Алма Зульфухаровна Муратова, Бақыт Баянқызы Рысбекова және ERG және AlmaU Regional Entrepreneurial іріктеу кезеңінде жеңіскежеткен студенттер командалары қатысты.
Оңтүстік Кореяда резиденттердің оқуы
07 Желтоқсан 2018
Біз, «Офтальмология, оның ішінде балалар» мамандығы бойынша резиденттер академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Оңтүстік Корея, Коян қаласы, Илсан ауруханасында оқуда болдық.
«АМСКК деңгейіндегі ЖЕСА тиімді алдын алудың қазіргі заманғы технологиялары: білім беру бағдарламалары» тақырыбында мастер-класс өткізу туралы
06 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 15-22 қараша күндері ҚММУ №1 және №2 жалпы дәрігерлік тәжірибе, №2 және №3 ішкі аурулар кафедраларының қызметкерлерімен «АМСКК деңгейіндегі жұқпалы емес созылмалы ауруларды заманауи тиімді алдын алу технологиялар
Өз АИТВ-статусыңды біл!
06 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 29 қарашасында Облыстық аллергологиялық орталық базасында клиникалық иммунология, аллергология және микробиология кафедрасының қызметкерлері, «аллергология және иммунология, оның ішінде балалар аурулары»
Студенттік ғылыми үйірменің кезекті отырысы
06 Желтоқсан 2018
Шет тілдер кафедрасында студенттік ғылыми үйірмесінің кезекті отырысы өтті.