ҚММУ Диссертациялық кеңесінің отырысы жайлы

10 Желтоқсан 2018

2018 жылдың 30 қарашасында ҚММУ-де  диссертациялық кеңестің отырысы өтті.  Күн тәртібіндефилософия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Тыныс алу жолдарына Арал теңізінің шаңды-тұзды аэрозольдарының әсер етуі (эксперименттік зерттеу)» тақырыбына 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге Газизова Амина Отегеновнаның диссертация қорғауы болды. Ғылыми кеңесшілері: Досмагамбетова Раушан Султановна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің ректоры және Claudio Colosio – MD, PhD, қауымдастырылған профессор, Department of Health Sciences, University of Milan and Director, Occupational Health Unit of the Hospitals Saints Paolo and Carlo of Milano , Милан қ, Италия.

Табысты қорғауыңызбен құттықтаймыз!!!