АИТВ-мен өмір сүріп жатқан адамдармен тиімді комплаенсі.

10 Желтоқсан 2018

Қарағанды облысында ЖИТС-пен кұрес жөніндегі қарсы Дүниежүзілік кампания аясында медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасында АИТВ жұқтырудың алдын алу мәселелері бойынша семинар сабағы өткізілді. «Жалпы тәжірибе дәрігері» мамандығы бойынша 6 курс студенттері АИТВ – ның алдын алу шаралары мен сауалнамаларын өтті, инфекцияның берілуі мен таралу факторларын, АИТВ –мен ауыратын науқастардың, сонымен қатар балалардың да науқас бағдарланған күтім ерекшеліктерін қарастырды. Тақырыпты талқылау барысында студенттер, оқытушылар және АМК «ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі Қарағанды облыстық орталығы»директорының орынбасары И.И Шнайдмиллер  арасында сындарлы диалог жүргізілді.