ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы

10 Желтоқсан 2018

2018 жылдың 30 қарашасында ҚММУ-де  диссертациялық кеңестің отырысы өтті.  Күн тәртібіндефилософия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Жедел ішек инфекциясымен ерте жастағы балаларда бүйрек зақымдалуын бағалау» тақырыбына 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге Дильдабекова Айнур Смадияровнаның диссертация қорғауы болды.

Ғылыми кеңесшілері: Абеуова Бибигуль Амангельдиевна – медицина ғылымдарының докторы, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің №1 балалар аурулары кафедрасының профессоры, Бегайдарова Розалия Хасановна - медицина ғылымдарының докторы, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің балалар жұқпалы аурулары кафедрасының профессоры және Басишвили Нателла Захарьевна – Давид Твилдиани атындағы медицина университетінің профессоры, Тбилиси қ., Грузия.

Табысты қорғауыңызбен құттықтаймыз!!!