ҚММУ Диссертациялық кеңесінің отырысы жайлы

10 Желтоқсан 2018

2018 жылдың 29 қарашасында ҚММУ-де  диссертациялық кеңестің отырысы өтті. Күн тәртібінде философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Тәж артерияларының қайта тарылуы кезендегі пуриндік алмасудың интермедиаттары» тақырыбына 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге Вистерничан Ольга Александровнаның диссертация қорғауы болды.

Ғылыми кеңесшілері: Тайжанова Дана Жумагалиевна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің №1 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, Муравлёва Лариса Евгеньевна – биология ғылымдарының докторы, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің биологиялық химия кафедрасының профессоры, Қарағанды қ., Қазақстан Республикасы және Серго Табагари – PhD докторы, профессор, Давид Твилдиани атындағы медициналық университететінің стратегиялық даму және басқару жөніндегі проректоры, Грузия, Тбилиси қ.

Табысты қорғауыңызбен құттықтаймыз!!!