Студенттік лига
06 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 29-30 қарашасында Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президент күні және «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында қазақ күресі бойынша студенттік лига ұйымдастырылды.
Алаш арыстарының арманы – Астанаға 20 жыл!
06 Желтоқсан 2018
Қазақ тілі кафедрасында үздіксіз индикатордың жұмыс жоспары бойынша, «Алаш арыстарының арманы – Астанаға 20 жыл!» тақырыбында интерактивті семинар өтті.
1 желтоқсан Бүкіләлемдік ЖИТС-пен күресу күні
06 Желтоқсан 2018
Эпидемиология және жұқпалы аурулар кафедрасында «Эпидемиология» пәні бойынша «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының 3001 және 3002 топтары студенттерімен, оқытушылардың қатысуымен АИВ-инфекциясының профилактикасы бойынша дөңгелек үстел өткізілді.
«Kazakhstan Spelling Bee 2019» сайысының жеңімпазын құттықтаймыз!
05 Желтоқсан 2018
1-024 ЖМ тобының студенті Распекова Маликаны «Kazakhstan Spelling Bee 2019» сайысының бірінші кезеңінде III орын алуымен құттықтаймыз!
«Latyn- karaoke» акциясы
05 Желтоқсан 2018
Латын жазуына негізделген қазақ әліпбиін насихаттау мақсатында 29 қараша күні университеттің белсенді студенттері, студенттік шығармашылық үйірмелері мен бірлестіктерінің қатысушылары «Latyn- karaoke» жобасының аясында флешмоб өткізді.
«Жаңғыру жолы» — «Жаңа буын көшбасшылары» пилоттық семинары.
05 Желтоқсан 2018
28 қараша күні Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы ҚММУ жастармен жұмыс жасау бөлімімен бірлесе отырып, «Рухани Жаңғыру» мемлекеттік бағдарламаның іс-шараларын жүзеге асыру бойынша ҚММУ-ның кешенді жоспарының шеңберінде өткізілген «Жаңғыру жолы» тұрақты интерактивті семинарын ашты.«Жаңғыру жолы» циклының алғашқы семинарының тақырыбы - «Жаңа ұрпақтың көшбасшылары: ерекшеліктері мен келешегі».
«Қазақстанның 100 жаңа есімі» семинарының отырысы
05 Желтоқсан 2018
2018 жылдың қараша айының 30– жұлдызында ҚММУ шет тілдер кафедрасы «Рухани Жаңғыру: болашаққа жол» атты бағдарлама шеңберінде «Қазақстанның 100 жаңа есімі» жобасына арналған «Жаңғыру Жолы» интерактивті семинарын өткізді.
Құттықтау
КУРСК МЕМЛЕКЕТТІК МЕДИЦИНА УНИВЕРСИТЕТІНЕ АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ
05 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 12-24 қараша аралығында химия және фармацевтикалық пәндер кафедрасының меңгерушісі И.В.Лосева Курск мемлекеттік медицина университетінің фармацияны басқару және экономикасы кафедрасында академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында жұмыс істеді.
Франция және Италия оқытушыларының академиялық ұтқырлығы.
05 Желтоқсан 2018
Профессорлық-оқытушылар құрамының академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасына 12.11-23.11.2018 ж. аралығында доктор Наджман Патрик Марк (Франция) және профессор Клаудио Колозио (Италия) келді.