Абуали ибни Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетінің академиялық ұтқырлығы туралы
05 Желтоқсан 2018
2018 жылдық 05-16 қараша мерзімі аралығына Қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасының доценті Серғалиев Талғат Советович Абуали ибни Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетіне «Академиялық ұтқырлық» бағдарламасы аясында жіберілді.
Студенттер Мұрат Тілеуғабылұлы Айткұловпен кездесу
05 Желтоқсан 2018
Қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасы 2018 жылдың 23 қарашасында "Қоғамдық денсаулық сақтау" мамандығының 3,4 курс студенттері М. Т. Айткұловпен кездесу ұйымдастырды.
Облыстық пікірсайыс турнирінде I орын. Орыс лигасы.
05 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 24 қарашасында Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінде Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті күнін мерекелеуге арналған «Болашақ жастар» облыстық пікірталас турнирінің екінші кезеңі өтті.
Республикалық студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция
04 Желтоқсан 2018
2018 жылдың 27 қарашасында ҚММУ ғылыми кеңес залында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен ЖОО кәсіпкерлік сауаттылық және «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Қазақстандағы кәсіпкерлікті дамытудың қазіргі заман аспектілері» тақырыбында республикалық студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.
Болашақтыңбастыбағдары- еркіндікпенбіліміздену!
28 Қараша 2018
Алматыда Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Қорының студенттік стипендиясына арналған жыл сайынғы республикалық конкурстың қорытындысы шығарылды. Байқауға барлығы 500 өтінім қағазы келіп түсті. Студенттер еліміздің түрлі аймақтарынан Қазақстан Республикасының қырық жоғары оқу орындарын ұсынды. Қазақстанның үздік тек 80 студенті Тұңғыш Президент Қорының стипендиясына ие болды.
Эпидемиология және жұқпалы аурулар кафедрасының «Жұқпалы аурулар, оның ішінде балалар» мамандығының бірінші жыл дайындалушыларының Шиелі орталық аудандық ауруханасына сыртқы резидентурасы
28 Қараша 2018
Медициналық көмектің әртүрлі деңгейлерінде медициналық ұйымдардың резиденттерін ауыстыру шеңберінде 1-жыл резиденттері Ж.Н. Сәрсенбаева және П.М. Жандарбек 5.11 мен 16.11.18жж. аралығында Қызылорда облысының «Амбулаториялық - емханалық қызметпен Шиелі орталық аудандық ауруханасында» тәжірибелік қызмет көрсетті.
Қарттар үйіндегі концерт
28 Қараша 2018
Жастармен жұмыс жасау бөлімі «VolteKSMU» еріктілер ұйымының мүшелерімен бірлесе отырып, №2 Қарттар мен мүгедектердің Медико-әлеуметтік мекемесінің науқастарына арнап, Тұңғыш Президент күнін мерекелеуге арналған концерттік бағдарламасын дайындады.
Жас боксшылар салауатты өмір салтын таңдайды!
28 Қараша 2018
Жастармен жұмыс жасау бөлімі «Жұлдыз» жастар денсаулық орталығының мүшелерімен бірге, Октябрь ауданының «Нұр Отан» партиясы филиалының қолдауымен «СПИД-ке қарсы күрес күні» атты бокс турнирін ұйымдастырды.
28 Қараша 2018
2018 жылдың 20 қарашанда «С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті» АҚ базасында ҚР БҒМ «Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы»РМҚК « Қазақстан Республикасының студент жастарының дене тәрбиесі мен спортты дамытудың басым бағыттары» тақырыбында Республикалық жиын өткізді.
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «адал кафетерий» пайда болды
27 Қараша 2018
«Адалдық аумағы» жалпыреспубликалық акциясы аясында Қарағанды медицина университетінде ашылған жайлы кафетерий адал сатып алу кеңістігі болып жарияланды. Мұнда студенттер, оқытушылар мен қызметкерлер сатып алуды таңдап, кассада ақша қалдырып, қажет болған жағдайда қайтарымды өздері сол жерден алады.