Қарттар үйіндегі концерт

28 Қараша 2018

Жастармен жұмыс жасау бөлімі «VolteKSMU» еріктілер ұйымының мүшелерімен бірлесе отырып, №2 Қарттар мен мүгедектердің Медико-әлеуметтік мекемесінің науқастарына арнап, Тұңғыш Президент күнін мерекелеуге арналған концерттік бағдарламасын дайындады.

Cтуденттердің өзіндік әрекетімен дайындалған концерттік бағдарлама гитарамен КСРО-ның танымал әндерін орындау, хор ұжымы және би композицияларын қамтиды.

Студенттер музыкалық нөмірлерден басқа, №2 Қарттар мен мүгедектердің Медико-әлеуметтік мекемесінің науқастарымен «Әуенді тап» интерактивті ойынын, сондай-ақ түрлі шығармашылық викториналарды дайындады және өткізді.

«VolteKSMU» белсенділері бұл іс-шараның басты мақсаты – ол біздің қымбатты апаларымыз бен аталарымыздың мерекелік көңіл-күй мен жағымды эмоциялар сылау деп есептейді. Бұл тапсырманың «өте жақсы» орындалғанын атап өту керек!

Темирхан Рустемов (3-001 Фарм)

«VolteKSMU» еріктілер ұйымының жетекшісі