Нашақорлықтың алдын алу
27 Қараша 2018
20 қараша күні Жастармен жұмыс жасау бөлімі, «Жұлдыз» жастар денсаулық орталығының белсенділерімен және «Үміт» қоғамдық бірлестігімен бірлесе отырып Е.А.Бөкетов атындағы ҚарМУ-де есірткі мен психотроптық заттарды пайдаланудың алдын алуға арналған семинар өткізді.
«Қант диабеті бақылауда»
27 Қараша 2018
21 қараша күні «Жұлдыз» Жастар денсаулық орталығы (жетекшісі Ондас Джумагалиев), «Қант диабеті бақылауда»Ұлттық бағдарламасын жүзеге асыру аясында, Халықаралық Диабетке қарсы күрес күніне арналған ауқымды іс-шараға қатысты.
Шала туылған балалар күні
23 Қараша 2018
Жасымызға қарамастан бізге қиын кезде немесе қорыққан кезімізде «Ана!» деп айтпайтын адам жоқ шығар. Бұл біздің санамыздан тыс болады. Біз анамызды жанымызда жоқ кезде де шақырамыз. Бұл әрине таңқаларлық жағдай емес, өйткені бәрі анасының махаббаты мен қамқорлығын қажет етеді. Біз анамызға әрдайым мұқтажбыз, тіпті біз туылмаған сәтте де, ол - біздің дүние есігін ашуымыздың себепшісі.
Диабеттің алдын алу және оның диагностикасы.
21 Қараша 2018
Қарашаның 14-күні Қазақстандық Медицина Жастары ұйымының белсенділері - KazMSA, комитетінің қатысушылары SCOPH(xалықтың денсаулығын сақтау комитеті) Қарағанды қаласының сауда орталықтарының бірінде көлемді іс-шара өткізген болатын. Бұл іс-шара аясында қала тұрғындары профилактикалық тексеруден тегін өтуге және диабет туралы ҚММУ студенттерінен кеңес алу мүмкіндігіне ие болды.
Enactus KSMU-мен оқыңыз
21 Қараша 2018
10 қарашада «Лингва» РЭЦ Орталық Қазақстан академиясында «Enactus Reading Club» қонақ үйі өтті. Оқу мекемесі қонақтарды дәстүрлі қазақ дәмімен қарсы алды, бұл ешкімді бей-жай қалдырмады.
«Қазақстандағы университеттік автономияға көшу: сын-қатерлер мен перспективалар» жаһандық халықаралық конференциясы
20 Қараша 2018
2018 жылдың 20-21 қараша күндері Қарағанды мемлекеттік медицина университеті базасында мақсаты институционалдық автономияның түрлі аспектілерін талқылау болып табылатын «Қазақстандағы университеттік автономияға көшу: сын-қатерлер мен перспективалар» атты жаһандық халықаралық конференциясы өткізілді.
Тренерлерге арналған тренинг «ЖИТС-мен ауыратын балалар мен жасөспірімдерді психологиялық-әлеуметтік қолдау»
20 Қараша 2018
ҚММУ базасында Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі мен Біріккен Ұлттар Ұйымының Балалар қоры (ЮНИСЕФ) 2018 жылдың 12-15 қараша аралығында еліміздің қажеттіліктері үшін ВИЧ-позитивті мәртебесі бар балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік және психологиялық қолдау бойынша мамандарды даярлау бойынша тренерлер үшін тренинг өткізді.
Эпидемиология және жұқпалы аурулар кафедрасында «ЖИТС- ассоциирлеген инфекциялар» тақырыбы бойынша RBL форматында өткен ғылыми симпозиум
19 Қараша 2018
Эпидемиология және жұқпалы аурулар кафедрасында RBL оқу үрдісінде енгізу бойынша «ЖИТС -ассоциирлегенинфекциялар» тақырыбында ғылыми-студенттік симпозиум өтті. Симпозиум жұмысына «Жалпы медицина» мамандығының, «Жалпы дәрігерлік тәжірибе» және «Ішкі аурулар» дайындау бағытымен интерндері қатысты.
"Astana Innovations Challenge 2018 стартаптар конкурсы"
16 Қараша 2018
2018 жылдың 9-11 қараша күндері Аstana Hub хабында «Astana Innovations Challenge 2018» өтті. Жоба Астана қаласының бастауыш мәдениетін дамытуға, сондай-ақ қалалық технологиялық проблемаларды шешуге жас жастарды тарта отырып, мемлекеттік органдар мен стартаптар арасындағы қарым-қатынасты орнатуға бағытталған.
Абуали ибни Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетіне академиялық ұтқырлық
16 Қараша 2018
Кәрілхан Исламбек, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің клиникалық иммунология, аллергология және микробиология кафедрасының доценті, 30.10.2018 - 9.11.2018ж уақыт аралығында «Академиялық ұтқырлық» бағдарламасының аясында Абуали Ибни Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетіне жіберілген болатын.