Телекөпір ынтымақтастық нысаны ретінде
15 Қараша 2018
2018 жылдың 13 қарашасында телекөпір өткізіліп, оның барысында орыс тілін шет тілі ретінде оқыту саласында ынтымақтастық мәселелері талқыланды. Орыс тілін Үндістаннан келген студенттерге оқытуына ерекше көңіл бөлінді.
Никотинді дәруменге алмастыр!
14 Қараша 2018
Жастармен жұмыс жасау бөлімі университет клиникасы және «Жұлдыз» жастардың денсаулық орталығының белсенді студенттерімен бірігіп, шылым шегудің алдын-алу және есірткі мен психотроптық заттарды қолданудың алдын алу шараларына байланысты қаланың көшелерінде «Никотинді дәруменге алмастыр!» атты дәстүрлі акциясы ұйымдастырылды.
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласын түсіндіру бойынша ұйымдастырылған жоғары оқу орындары арасындағы ғылыми-әдістемелік «Дөңгелек үстел»
14 Қараша 2018
«Рухани жаңғыру» бағдарламасының міндетін жүзеге асыру аясында, 2018 жылдың 7 қарашасында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы жоғарғы оқу орындары арасында Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: қоғамның сананы жаңғырту» атты мақаласын түсіндіру бойынша ғылыми-әдістемелік «Дөңгелек үстел» өткізілді.
Қазақстан Республикасындағы Румыния Елшілігінің делегациясының және Юлий Хатциегану атындағы медициналық және фармацевтикалық университетінің ҚММУ өкілдерімен кездесуі
13 Қараша 2018
2018 жылдың 9 қарашасында Қазақстан Республикасындағы Румыния елшілігінің делегациясы мен Юлию Хатциегану атындағы медициналық және фармацевтикалық университет өкілдері Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне ресми сапармен келді. Делегацияны Румынияның Қазақстандағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Чезар Маноле Армяну басқарды.
Жолың болсын, «Медик» ШФК!
13 Қараша 2018
Биылғы жылдың мамыр айында жоғары курс студенттерінен құралған «Интернатура» командасы университеттің футбол чемпионатының жеңімпазы болды. Ең қызығы, университет чемпионатында құрамында дайындықтан өткен футболистері жоқ команда жеңіске жетті, қатысушылардың басым көпшілігі бұрында спортпен айналыспаған және олардың жаттығу орны - «аула футболы» болды.
"Бірінші курс студенті 2018"
12 Қараша 2018
2018 жылдың7,8,9 қарашакүндеріҚММУспортбазасындаҚазақстан Республикасының ТұңғышПрезиденткүнінеарналғандәстүрлі "Біріншікурсстуденті"спортсайысыөтті. Балаларволейбол, баскетбол, ату, үстелтеннисі, дойбы, шахмат, тоғызқұмалақтанжарыстарғақатысты.
ҚММУ ҒЗО ұжымдық пайдалану зертханасын аккредитеу
12 Қараша 2018
ҚММУ ҒЗО ұжымдық пайдалану зертханасы ISO 15189-2015 СТ "Медициналық зертханалар. Сапасына қойылатын талаптар және құзыреті" бойынша аккредиттеуден сәтті өтті.
Клиникалық практикадағы молекулярлы аллергодиагностиканың заманауи аспектілері
12 Қараша 2018
Жыл сайын дүние жүзінде аллергопатологиясы бар науқастар саны көбеюде, оның себебін Қазақстан Республикасындағы жағдай дәлелдейді.
Аллергология және иммунология : жетістіктері мен болашағаның дамуы
12 Қараша 2018
2018 жылдың, 1 мен 3қарашасы аралығында халықаралық өкілдердің қатысумен II жыл сайынғы Республикалықғылыми-практикалық конференция өтті. «Аллергология және иммунология : жетістіктері мен болашағаның дамуы» атты конференция дүниежүзілік аллергологтар күніне және БМСК бойынша ДДҰ Алматылық деклорациясының 40 жылдығына орайластырып өткізілді.
«TIGU CUP I: Рухани жаңғыру - Қазақ жолы» атты пікірсайыс турнирі
09 Қараша 2018
Орыс тілі кафедрасында оқып жүрген ЖМ 1-005 көптілдік тобының студенттері Ғазиз Берікбай және Айбол Құнанбайұлы Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі