Эпидемиология және жұқпалы аурулар кафедрасында «ЖИТС- ассоциирлеген инфекциялар» тақырыбы бойынша RBL форматында өткен ғылыми симпозиум

19 Қараша 2018

Эпидемиология және жұқпалы аурулар кафедрасында RBL оқу үрдісінде енгізу бойынша «ЖИТС -ассоциирлегенинфекциялар» тақырыбында ғылыми-студенттік симпозиум өтті. Симпозиум жұмысына «Жалпы медицина» мамандығының, «Жалпы дәрігерлік тәжірибе» және «Ішкі аурулар» дайындау бағытымен интерндері қатысты.

Баяндамашылар өз жұмыстарын орыс және ағылшын тілдерінде ұсынды.Талқылау барысында кең таралған оппортунистикалық инфекциялар туралы ғылыми мақалалар, монографиялар, жүйелі шолулар талқыланды.

Симпозиум интерактивті режимде өтті, қатысушылар осы мәселеге қызығушылық танытты. Біздің іс-шарамыз шақырылғандар жағынан  жоғары бағалау мен  достық жағдайына ие болды.